Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
γνήσιο στυλό ατμίσματος μιας χρήσης yuoto xxl 2500 puff 1200mah χωρητικότητα μπαταρίας 7 ml 5% νικοτίνη
| ρουφηξιές: | 2500 |
|---|---|
| νικοτίνη: | 5% |
| χωρητικότητα υγρού: | 7 ml |
| Μοντέλο: | yuoto xxl 2500 ρουφηξιά |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Το Yuoto 2500 ξεφυσά την εξάρτηση 23 γεύσεις 5% 1200 μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων μίας χρήσης καφές γάλακτος μπαταριών mAh δημοφιλής στην Ινδία
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |
Το Yuoto 2500 ξεφυσά την εξάρτηση 23 γεύσεις 5% 1200 μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων μίας χρήσης πάγος μεντών μπαταριών mAh δημοφιλής στην Ινδία
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |
Το Yuoto 2500 ξεφυσά την εξάρτηση 23 γεύσεις 5% 1200 μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων μίας χρήσης πάγος σταφυλιών μπαταριών mAh δημοφιλής στην Ινδία
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |
Το Yuoto 2500 ξεφυσά την εξάρτηση 23 γεύσεις 5% 1200 μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων μίας χρήσης πάγος ροδάκινων μπαταριών mAh δημοφιλής στην Ινδία
| ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΉΜΑ: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |
Μίας χρήσης συσκευή ριπών Vape XXL 2500 Yuoto
| όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Yuoto xxl χονδρική ηλεκτρονική μίας χρήσης συσκευή ραβδιών Vape 2500 τσιγάρων ριπών
| Γεύση: | 20 |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ml |
| Μπαταρία: | 1200mah |
Μίας χρήσης ε-τσιγάρα Vape Dispossible Vape Xxl 2500puff Yuoto στην κάλυψη
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
Μίας χρήσης συσκευή ριπών Vape XXL 2500 Yuoto
| όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Εργοστασιακή τιμή Pod μιας χρήσης 7ml E-Liquid 1200mAh Μπαταρία Yuoto XXL 2500 Puffs Bigger Smoke
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL |
| Δεξαμενή πετρελαίου-Χωρητικότητα: | 7,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |

