Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Χωρίς μίας χρήσης Ε τσιγάρα Yuoto XXL 2500 ριπή 23 νικοτίνης γεύσεις
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
Γεύσεις μιγμάτων ριπών Yuoto XXL 2500 στο masive σύννεφο αποθεμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| γεύσεις: | 23 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
Yuoto Κορυφαίες σε πωλήσεις E Cigarette XXL 2500 Puffs Shisha Pen Mouse Chef 50mg Νικοτίνης
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
Πιο δημοφιλές Yuoto Μίας χρήσης Ecig 2500 Puffs XXL Peach Ice 50mg Νικοτίνη Χονδρική
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί 400 τμχ/χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Γεύση: | 35 γεύσεις για να διαλέξετε |
| Χωρητικότητα e-juice: | 7 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Καυτές πωλήσεις Yuoto XXL 2500 Puffs Energy Drink Flavor Συσκευή Vape Pod μιας χρήσης 5ml nic
| Πουφές: | ≈2500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Γεύσεις: | 35 (φρουτώδες, ανάμεικτο, κλασικό) |
| Βάρος λοβού: | 52 γρ./τεμ |
Αυτόματη συσκευή μίας χρήσης Vape Yuoto XXL 2500 Puffs Mint Flavor
| Πουφές: | ≈2500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Γεύσεις: | 35 (φρουτώδες, ανάμεικτο, κλασικό) |
| Βάρος λοβού: | 52 γρ./τεμ |
Συσκευή Vape Pod μίας χρήσης Yuoto XXL 2500 Puffs Energy Drink Flavor
| Πουφές: | ≈2500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Γεύσεις: | 35 (φρουτώδες, ανάμεικτο, κλασικό) |
| Βάρος λοβού: | 52 γρ./τεμ |
Yuoto Μίας χρήσης Vape 2500 Puffs XXL Mint Ice 5% Nicotine 1200mAh Μπαταρία Χονδρική Κίνα
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί 400 τμχ/χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Γεύση: | 35 γεύσεις για να διαλέξετε |
| Χωρητικότητα e-juice: | 7 ML |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Yuoto Electronic Cigarette Vape Pen 2500 Puffs XXL Mango Ice 1200mAh 5% Νικοτίνη
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί 400 τμχ/χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice: | 7 ML |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
Best Electronic Cigarette 2022 Yuoto XXL 2500 Puffs Guava Ice Μη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 1200 mAh
| Προέλευση: | Σεντζέν |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |

