Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Καρπούζι πάγος μιας χρήσης στυλό ατμίσματος Yuoto XXL 2500 Puffs 7ml E-Liquid 1200mAh Μπαταρία Χονδρική για το Ιράν
| Ονομασία προϊόντος: | Pod μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL |
| Ejuice-Capacity: | 7 ml Ejuice |
| Μπαταρία: | Μπαταρία Li 1200mAh |
China Factory χονδρικής χονδρικής στυλό ατμού μιας χρήσης με 7ml E-Liquid 1200mAh Battery Strawberry Kiwi Ice
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό μίας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Χονδρικό εργοστάσιο Άμεσης χρήσης Vape Pod Vaporizer 7ml Ejuice 1200mAh Battery Coke Ice for Puff Distributors
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto 2500 Puffs Flavors Vaporizer Pen Kit 23 flavors 5% 1200 mAh Μπαταρία μιας χρήσης Μέντα Ice Δημοφιλές στην Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto Disposable Vape Pen Device 2500 Puffs best ecig μιας χρήσης 2022 pineapple Ice 7ml
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
Έλεγχος της χρήσης του ηλεκτρονικού τσιγάρου
| Όνομα προϊόντος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Μοντέλο Αρ.: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
| Eliquid-ικανότητα: | 7mL |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200mAh |
Yuoto 2500 Puffs Flavors Vaporizer Pen Kit 23 flavors 5% 1200 mAh Μπαταρία μίας χρήσης Mongo Ice Δημοφιλές στην Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto XXL Pod μιας χρήσης 2500 Puffs Pina Colada 1200mAh Μπαταρία 5% Νικοτίνη
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
Στυλό μίας χρήσης Yuoto XXL 2500 Puffs 7ml E-Liquid 1200mAh Μπαταρία Χονδρική από το εργοστάσιο
| Ονομασία προϊόντος: | Pod μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL |
| Ejuice-Capacity: | 7 ml Ejuice |
| Μπαταρία: | Μπαταρία Li 1200mAh |
Γρήγορη αποστολή Yuoto XXL 2500puffs Cigarette 2500 Puff Συσκευή ατμίσματος 7,0ml Eliquid μπαταρία 1200mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |

