Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Vape Pod Yuoto XXL 2500 Puffs 35 Flavors and 1200 mAh Μπαταρία Χωρητικότητα Χαμηλή νικοτίνη Υψηλή γεύση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1 τεμ./ 52 γρ. 10 τεμ./συσκευασία 400 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000000-200000PCS την εβδομάδα |
| : |
Yuoto Ηλεκτρονική Συσκευή Μίας Χρήσης Πωλείται Aloe Blackcurrant 35 Flavors 1200mAh
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
2022 Hot Selling Yuoto Electronic Cigarette Lychee Ice China 5% Nicotine 1200aAh
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
Χονδρικό Vape Pen 2022 Νέας σχεδίασης Ατμοποιητής μιας χρήσης με χαμηλότερη τιμή 7ml E-Liquid 1200mAh Μπαταρία Blueberry Ice
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Μίας χρήσης Xxl Yuoto Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape 2500puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
Μίας χρήσης Xxl Yuoto Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape 2500puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
Μίας χρήσης Xxl Yuoto Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape 2500puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| χρώμα: | 15 |
Μίας χρήσης Xxl Yuoto Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape 2500puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
Μίας χρήσης Xxl Yuoto Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape 2500puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
μίας χρήσης ε-τσιγάρα vape xxl 2500puff yuoto dispossible vape
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| ριπή: | ριπή 2500 |
| χρώμα: | 15 |

