Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Yuoto XXL 2500 Puffs καλύτερο ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης Καρπούζι πάγο 1200mAh 5% Νικοτίνη
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί 400 τμχ/χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice: | 7 ML |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
Yuoto μακροχρόνιας διάρκειας E Cig XXL 2500 Puffs Double Apple 50mg 7ml Χυμός
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
Yuoto 2500 Puffs Flavors Vaporizer Pen Kit 23 flavors 5% 1200 mAh Μπαταρία μίας χρήσης Ουίσκι Ice Δημοφιλές στην Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto XXL Κιτ Vape μιας χρήσης 2500 Puffs Banana Ice 1200mah Μπαταρία 7ml χυμός
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
Xxl 2500puff YUOTO μίας χρήσης Vape, ικανότητα μίας χρήσης ε 7ml cig
| Vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-10 ημέρα εργασίας |
Yuoto XXL Μίας χρήσης 2500 Puffs Vape Pod Milk Coffee με 7ml E-Liquid Μπαταρία 1200mAh Γρήγορη αποστολή Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Μίας χρήσης Vape Pod 2500 Puffs Banana Flavor Yuoto XXL 7.0ml Ejuice 1200mAh Battery Bulking China Factory
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto Μίας χρήσης E Cig XXL 2500 ρουφηξιά Pop Best Pod Vape Strawberry Watermelon Ice 1200mAh 50mg
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
Χονδρικό Pod μίας χρήσης Yuoto XXL 2500 Puffs 7.0ml E-Liquid 1200mAh Μπαταρία 35Γεύσεις για μεγαλύτερο καπνό
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό μίας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
New Arrival Disposable Vape Electronic Cigarette 7ml E-Liquid 1200mAh Battery Grape Ice for Puff Distributors Χονδρέμπορος
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |

