Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
μίας χρήσης ε-τσιγάρα vape xxl 2500puff yuoto dispossible
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| πρότυπο: | xxl |
| ριπή: | ριπή 2500 |
| βάρος: | 52g |
| πακέτο: | 10pcs |
Εξαιρετική τιμή 2500 ρουφηξιών Yuoto Electronic Cigarette Vape Pod
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Εξουσία: | 1200 mAh |
| Χωρητικότητα E-Juice: | 7 ml |
| προσδιορισμός: | 44,5cm*35cm*24,5cm |
| Εργοστάσιο: | Ναί |
Μίας χρήσης μπαταρία μανδρών 1200mAh Vape ε-τσιγάρων γεύσης φρούτων YUOTO 2500puff XXL
| Γεύση: | 24 γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 7.0ml |
| Χαρτοκιβώτιο: | 400pcs |
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
φορητή συμπαγής γεμισμένη 7ml Ε Ε υγρή ικανότητα τσιγάρων προ
| πρότυπο: | xxl |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| ριπή: | ριπή 2500 |
| βάρος: | 52g |

