Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Μίας χρήσης συσκευή ριπών Vape XXL 2500 Yuoto ποικίλες γεύσεις
| όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Μίας χρήσης γεύσεις συσκευών ριπών Vape XXL 2500 Yuoto
| όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
YUOTO ατμού μίας χρήσης ΚΑΡΠΟΥΖΙ ICE ecig γεύσεις φρούτων 2500 ρουφηξιά
| Φούσκα: | 2500 |
|---|---|
| Γεύση: | 35 |
| Υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 0%, 2%, 5% |
| Χρόνος παράδοσης: | 7~10days |
Διαρκείας yuoto 2500 ενσωματωμένη 900mAh Vape μπαταρία χτυπημάτων
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-10 ημέρα εργασίας |
Yuoto fruit Flavor 2500 Puff Bar 7ml Ecig Μιας χρήσης Pod Vape
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Εξουσία: | 1200 mAh |
| Χωρητικότητα E-Juice: | 7 ml |
| Προσδιορισμός: | 44,5cm*35cm*24,5cm |
| Εργοστάσιο: | Ναί |
New Style χονδρικής Pod Pen Pod Pen μιας χρήσης Ηλεκτρονικό τσιγάρο Vape Yuoto xxl 2500 Puffs
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Εξουσία: | 1200 mAh |
| Χωρητικότητα E-Juice: | 7 ml |
| Προσδιορισμός: | 44,5cm*35cm*24,5cm |
| Εργοστάσιο: | Ναί |
Γεύση ενεργειακού ποτού Yuoto xxl Max 3500 Puffs Μίας χρήσης Vape Χονδρική πώληση ατμού μίας χρήσης Mesh Coils Δερμάτινη επιφάνεια 9ml
| Γεύση: | ενεργειακό ποτό |
|---|---|
| Χρώμα: | καφέ |
| έτοιμη ώρα: | 7-12 ημέρες |
| υλικό: | AL + δέρμα |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 45cm*40cm*27,5cm |
Hot Selling Yuoto Pina Colada Flavor 2500 Puff Bar 7ml Ecig Pod Vape μιας χρήσης
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Εξουσία: | 1200 mAh |
| Χωρητικότητα E-Juice: | 7 ml |
| Προσδιορισμός: | 44,5cm*35cm*24,5cm |
| Εργοστάσιο: | Ναί |
5% νικοτίνη 1200 μικρό μέγεθος 53x32x21CM ικανότητας Vape 4.0ml ριπών
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | ανοξείδωτο |
| ριπή: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα χυμού: | 4 μιλ. |
PUFF BAR PLUS Electronic Cigarettes E-cigarette Kits Yuoto 2500 ρουφηξιά καρπούζι
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Εξουσία: | 1200 mAh |
| Χωρητικότητα e-juice: | 7 ml |
| Προσδιορισμός: | 44,5cm*35cm*24,5cm |
| Εργοστάσιο: | Ναί |

