Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Yuoto XXL 2500 Puffs το πιο δημοφιλές ατμό μιας χρήσης Energy Drink Ice 7ml 1200mAh 5%
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί 400 τμχ/χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Προέλευση: | Shenzhen |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
Yuoto 2500 Puffs πιο αξιόπιστο ατμό μιας χρήσης Grape ice 1200 Mah Battery 7ml
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί 400 τμχ/χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Προέλευση: | Shenzhen |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
Authentic yuoto xxl 2500 Puffs With thirty five kinds of flavors
| Γεύση: | 35 γεύσεις |
|---|---|
| Nicotint: | 2% 5% |
| Ηλεκτρονικός χυμός: | 7 ml |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| επανακαταλογηστέος: | Κανένας |
Καυτός πωλήσεων χονδρικός Vape μανδρών λοβών εκκινητών εξαρτήσεων μίας χρήσης Ε Vape Yuoto νόστιμος λοβός Vape τσιγάρων 3000 ριπών ηλεκτρονικός
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης συσκευή Vaping |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Νόστιμα 3000 |
| Ejuice-ικανότητα: | 8.0ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
23 γεύσεις XXL 2500 μίας χρήσης Vape ριπών μάνδρα Yuoto με τα καθαρά ογκώδη σύννεφα γούστου
| Γεύση: | 20 |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ML |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
Μίας χρήσης συσκευή ριπών Vape XXL 2500 Yuoto
| όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Ηλεκτρονικά τσιγάρα Yuoto 1500 Puffs 900mAh 5ml
| Τύπος:: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό:: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος φόρτισης:: | Όχι |
| Τρόπος έναρξης:: | Εγχειρίδιο |
5 αλατισμένος γεμισμένος εκ των προτέρων νικοτίνη λοβός Vape ROHS πιστοποιημένο με την εκτύπωση λογότυπων
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| ριπή: | 2500puff |
| γεύση: | 15 |
Xxl Yuoto Dispossible Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape 2500puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
Το Yuoto 2500 ξεφυσά την εξάρτηση 23 γεύσεις 5% 1200 μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων μίας χρήσης πάγος φρούτων Vape μπαταριών mAh
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |

