Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Μικρό μπουκάλι 600puffs, ηλεκτρονικό τσιγάρο Yuoto φυσαλίδων σπειρών πλέγματος πιστοποιητικών TPD
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 600 ΡΙΠΕΣ |
| ικανότητα ε-χυμού: | 2,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 400 |
| Σπείρες πλέγματος: | ΝΑΙ |
Yuoto καπνός ατμού 2500 ρουφηξιών Γνήσιος ατμός μίας χρήσης Yutu ζεστός
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| ΕΞΟΥΣΙΑ: | 1200 mAh |
| Χωρητικότητα E-Juice: | 7 ml |
| Προσδιορισμός: | 44,5cm*35cm*24,5cm |
| Εργοστάσιο: | Ναί |
ατμού μιας χρήσης dubai Hottest Yuoto XXL 2500puffs elifbar pod
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Εξουσία: | 1200 mAh |
| Χωρητικότητα e-juice: | 7 ml |
| Προσδιορισμός: | 44,5cm*35cm*24,5cm |
| Εργοστάσιο: | Ναί |
ζεστό XXL 2500puff Yuoto ατμού μίας χρήσης Αυτοκόλλητο πιάτο 7ml χυμό και 22kg/ctn
| όνομα: | XXL |
|---|---|
| χαρτοκιβώτιο: | 400pcs/200pcs |
| Υλικό: | Αυτοκόλλητη ετικέτα |
| πακέτο: | 10 τεμ |
| Γεύσεις: | 35 |
Διαθέσιμες γεύσεις yuoto xxl 2500 puff 35 5% νικοτίνη 1200 mah χωρητικότητα μπαταρίας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10 τεμ/συσκευασία, 400 τμχ/χαρτοκιβώτιο, μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 56CM*28CM*25,5CM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 6 εργάσιμη ημέρα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000000 τεμάχια το χρόνο |
| : |
Factory Direct Χονδρική Yuoto XXL 5% Nicotine 2500 Puffs Pina Coloda Ice Flavor DisposableElectronic Cigarette Vape
| Πουφές: | 2500 |
|---|---|
| Συγκέντρωση Νικοτίνης: | 5% |
| Εγγύηση: | 3 μήνες |
| Γεύση: | Πολλαπλούς |
| Μεταβλητή τάση: | Μη Μεταβλητή Τάση |
Οι ευρωπαϊκές χώρες 5% Yuoto 2500 ξεφυσούν τη μίας χρήσης ηλεκτρονική μάνδρα Vape τσιγάρων λοβών Ecig
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Δύναμη: | 1200mAh |
| ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Προδιαγραφή: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Εργοστάσιο: | ΝΑΙ |
Ηλεκτρονικό τσιγάρο εξαρτήσεων 1200mAh 7ml Yuoto XXL 2500puffs μίας χρήσης Vape
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Δύναμη: | 1200mAh |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Προδιαγραφή: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Εργοστάσιο: | Ναι |
Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο XXL Vape, μάνδρα ψεκαστήρων συνήθειας 2500 ριπών στην Κίνα
| Γεύση: | Γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΉΜΑ: | Yuoto |
| Όνομα: | XXL 2500puff |
1200mAh Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης γεύσεις 7ml φρούτων μανδρών Vape ριπών
| Γεύση: | Γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ριπές: | 2500puff |
| Νικοτίνη: | 5% ή 2% |
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
| ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ML |

