Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Μίας χρήσης μιάς χρήσεως Vape μάνδρα ΗΠΑ 5% Nic ε-CIGS 3500puffs κανένας-επανακαταλογηστέα με 19 καταπληκτικές γεύσεις
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Σχήμα αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |
Μίας χρήσης Xxl Yuoto Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape 2500puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
9.0ml ανώτατες 3500 ριπές Hookah XXL μανδρών Yuoto σπειρών πλέγματος χυμού Ε
| Τύπος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μη επανακαταλογηστέος |
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
Yuoto 0° Ξαναχρησιμοποιήσιμο Προγεμισμένο Vape Pod με 0% 2% 5% Επίπεδο Νικοτίνης
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | Στρογγυλοπίνακας |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Γεύμα: | 18 γεύσεις |
| Επίπεδο νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
Yuoto 0° Αποχρεωτικό Pod Από την Κίνα Αρχικός κατασκευαστής
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | Στρογγυλοπίνακας |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Γεύμα: | 18 γεύσεις |
| Επίπεδο νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
SS304 Pctg PC Yuoto Bubble 4000puffs Επαναφορτιζόμενο Υγρό Χωρητικότητα 10ml
| Τύπος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος φόρτισης: | Καλώδιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Εγχειρίδιο |
μούρο φούσκα τσαγιού γεύση Yuoto xxl Max 3500 Puffs Vape μιας χρήσης χονδρική i vape Mesh Coils Δερμάτινη επιφάνεια 9ml
| Γεύση: | τσάι με μούρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Γαλακτώδες λευκό χρώμα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
| Λιμάνι: | Shenzhen, Κίνα |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 45cm*40cm*27,5cm |
ακτινίδιο φράουλα Yuoto 3500 Puffs Μίας χρήσης Vape pod 2% /5% nicotion voitage εξόδου 3,7v
| Γεύση: | ακτινίδιο φράουλα |
|---|---|
| Χρώμα: | κυανό |
| έτοιμη ώρα: | 7-12 ημέρες |
| υλικό: | AL + δέρμα |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 45cm*40cm*27,5cm |
φράουλα με γεύση ροδάκινο Yuoto xxl Max 3500 Puffs Vape μιας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο Mesh Coils Δερμάτινη επιφάνεια 9ml
| Γεύση: | φράουλα ροδάκινο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ροζ |
| έτοιμη ώρα: | 7-12 ημέρες |
| υλικό: | AL |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 28,5*28,5*45 χλστ |
2023 Νέα κυκλοφορία Υψηλής ποιότητας προσαρμοσμένο λογότυπο Yuoto 3500 Puff Μίας χρήσης Μπάρες με ξηρούς καρπούς Vape Taste
| Γεύση: | Σειρά Φρούτων |
|---|---|
| Μεταβλητή τάση: | Μη Μεταβλητή Τάση |
| Κατάλληλο για: | ΟΛΑ (18). |
| Nic Salt: | 50 mg |
| Προσαρμοσμένο πακέτο: | Διαθέσιμο πακέτο OEM |

