Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
Καλές γεύσεις εφοδιασμένο Vape Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης ε τσιγάρο ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
Όμορφο σχέδιο Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης ε νικοτίνη τσιγάρων 5% ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
Αρχική ριπή Yuoto XXL 2500 γεύσεων, μίας χρήσης νικοτίνη τσιγάρων 2% Ε wholsale
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
Αρχική ριπή Yuoto XXL 2500 γεύσεων, μίας χρήσης εργοστάσιο νικοτίνης τσιγάρων 2% Ε wholsale
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
Yuoto XXL Μίας χρήσης Vape Χονδρική 2500 Puffs Passion fruit 50mg Νικοτίνη 1200mAh
| Προέλευση: | Shenzhen |
|---|---|
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 1τμχ/52γρ 1συσκευασία/527γρ 22kg/χαρτοκιβώτιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αισθητήρας |
Μίας χρήσης Vape ψεκαστήρας Shisha ηλεκτρονικό Hookah μανδρών Yuoto XXL 2500puffs
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης |
| Τρόπος έναρξης: | Vape |
Μακροχρόνια συσκευή αποτρίχωσης με πένα για βιασμό
| Ονομασία προϊόντος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Σχήμα αριθ.: | ΥΠΈΡ 2500 ριπές Yuoto XXL |
| Eliquid-ικανότητα: | 7.0ml |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 1200mah |
κορυφαίες σε πωλήσεις Yuoto XXL 2500 puff Dispossible Vape 35 γεύσεις διαθέσιμες σε καλή τιμή
| μάρκα: | Yuoto |
|---|---|
| Ε χωρητικότητα υγρού: | 7 ml |
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200mah |
| ρουφηξιές: | 2500 |
| γεύσεις: | 35 |
Ο ODM Yuoto XXL 2500 ξεφυσά τη μίας χρήσης νικοτίνη μπαταριών 7.0ml Ejuice 0% 2% 5% λοβών 1200mAh με τη χονδρική τιμή εργοστασίων
| Όνομα προϊόντων: | E Cig μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | 2500 ρουφηξιές |
| Eliquid: | 7 ml |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Yuoto XXL 2500 Puffs Μίας χρήσης Μπαταρία 1200mAh 7,0ml Ejuice Μπανάνα με γεύση πάγου για την Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | E Cig μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | 2500 ρουφηξιές |
| Eliquid: | 7 ml |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |

