Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] αγώνας 304 προϊόντα.
XXL Yuoto 5 μάνδρα 2500 ριπές 15 Vape νικοτίνης μικτή γεύση φρούτων
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Δύναμη: | 1200mAh |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Προδιαγραφή: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Εργοστάσιο: | Ναι |
Μη επανακαταλογηστέος μίνι λοβός 2500 ριπές 5 Vape αλατισμένη δύναμη νικοτίνης
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| vape: | dispossible ecig |
| πρότυπο: | xxl |
22 ηλεκτρονικό τσιγάρο 2500 καπνού γεύσης μοντέρνη εμφάνιση ριπών
| Γεύση: | γεύση 16 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 7.0ML |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
1200mah Yuoto μίας χρήσης Vape, ηλεκτρονικό τσιγάρο ατμού 2500 ριπών ανώτατο
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Δύναμη: | 1200mAh |
| ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Προδιαγραφή: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Εργοστάσιο: | ΝΑΙ |
Αρχικό μίας χρήσης Vape ελαφρύ 48g καλό γούστο YUOTO
| Γεύση:: | γεύση 16 |
|---|---|
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 7.0ml |
| Μπαταρία:: | 1200mAh |
Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο XXL Vape, μάνδρα ψεκαστήρων συνήθειας 2500 ριπών
| Γεύση: | Γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
| Όνομα: | XXL 2500puff |
5% νικοτίνη vape Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης ε τσιγάρο 1350 ριπών mah
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
5% νικοτίνη vape Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης ε τσιγάρο 1350 ριπών mah
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
COem vape Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης ε νικοτίνη τσιγάρων 5% ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
5% νικοτίνη vape Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης ε τσιγάρο 1350 ριπών mah
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |

