Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Κάθετη διπλή σπείρα Yuoto μίας χρήσης Vapes, κιβώτια μανδρών Yuoto Θάνος Vape
| Ριπή: | 5000 |
|---|---|
| Γεύση: | 15 |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Ε-χυμός: | 14.0ml |
| Νικοτίνη: | 5% 2% 0% |
Rechargeable Mesh Coil 15 Flavors Original Yuoto Vape Thanos 5000 Puffs μιας χρήσης
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Τύπος φόρτισης: | Αναλώσιμα |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Vape |
Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο 3500 σπειρών 9ml πλέγματος Yuoto XXL ανώτατο ριπές
| Τύπος: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Καμία δαπάνη |
| Τρόπος έναρξης: | Automic |
Νόστιμη μίας χρήσης Vapes 3000puffs 5% 2% 0% νικοτίνη CE RoHS Yuoto
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
Μάνδρα Vape φραγμών ριπών γεύσης φρούτων ODM cOem, 8ml 3000 ριπή Yuoto νόστιμο μίας χρήσης Vape
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
Νόστιμο YUOTO μίας χρήσης Vape, εξάρτηση εκκινητών 8.0ml 1350mAh Vape
| Γεύση: | 22 |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 8.0ml |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Θάνος 5000 μίας χρήσης Vapes ριπών επανακαταλογηστέα σπείρα πλέγματος Yuoto
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Χιλιοστά του δευτερολέπτου Yuoto Θάνος μίας χρήσης Vapes 5000 ριπές 14ml επανακαταλογηστέες
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Όμορφη εμφάνιση μίας χρήσης Yuoto Θάνος Vape με τις υψηλές ριπές 5k
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
2ml καπνός 600 ριπές Vape, μικρός φραγμός Vape μπουκαλιών Yuoto σπειρών πλέγματος ριπών
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE, Tdp |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης |
| Τρόπος έναρξης: | Vape |

