Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Υψηλός - ποιότητα YUOTO μίας χρήσης Vape 5000puffs με τη σπείρα πλέγματος
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Yuoto Θάνος 5000 μίας χρήσης χυμός σπειρών 14ml Ε πλέγματος Vape ριπών
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Αρχικό Yuoto Θάνος 5000 μίας χρήσης σπείρα 650mah πλέγματος Vape ριπών
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
100% αρχικό Yuoto Θάνος 5000puffs μίας χρήσης Vape με τη σπείρα πλέγματος
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Νόστιμες μίας χρήσης εξαρτήσεις 3000 Vape Yuoto υγρή 1350mAh μπαταρία ριπών 8ml Ε
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
Yuoto DIGI 15000 Puffs Origional YUOTO Ξαναχρησιμοποιήσιμο ατμόσφαιρο
| Ονομασία προϊόντος: | Yuoto DIGI 15000 φουσκάλες |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg |
| Σχήμα αριθ.: | Yuoto DIGI 15000 φουσκάλες |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | mah 850 |
| Πύπες: | 15000 πνοήματα |
Συμπαγές σώμα Yuoto Θάνος 5000 ριπές μίας χρήσης Vape επανακαταλογηστέο 14ml
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Xxl 23 μίας χρήσης Vape Nic 5% Ε χυμός μπαταρία 1200mAh γεύσεων 2500puff 7,0 μιλ.
| Γεύση: | 23 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ε-χυμός: | 7.0ml |
| Ριπές: | 2500puff |
| Νικοτίνη: | 5% |
Yuoto Θάνος 5000 μίας χρήσης σπείρα πλέγματος Vape ριπών επανακαταλογηστέα
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Όμορφος Yuoto 2000 ριπών χυμός σπειρών 6ml Ε πλέγματος Vape μίας χρήσης
| Ικανότητα ε-χυμού: | 6ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 850mah |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Νικοτίνη: | Περιέχει |

