Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Ταξινομημένες τσέπη μίας χρήσης Vape XXL 2500 ριπές Yuoto που γεμίζουν προ
| Όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| μπαταρία: | 1200 mAh |
Minibar μίας χρήσης συσκευή 1200 λοβών Vape Yuoto γεμισμένη ριπών 4ml προ χυμός
| Γεύση: | 15 |
|---|---|
| Ριπές: | 1200 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 650mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
Yuoto minibar υγρό ξαναγεμισμάτων ε Vapes 4ml συνήθειας μίας χρήσης
| ριπή: | 1200puff |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Μίας χρήσης Yuoto μίνι σπείρα πλέγματος φραγμών του Θάνου 5000puffs με την έκδοση 2
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Μίας χρήσης συσκευή 3000puffs Vape εργοστασίων Yuoto με τη νικοτίνη 5%
| Ριπές: | 3000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 8.0ml |
| Μπαταρία: | 1350mah |
| Γεύσεις: | 22 |
Καταπληκτική συσκευή Vape ριπών γεύσης XXL 2500 με την αλατισμένη νικοτίνη 50mg
| Όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| μπαταρία: | 1200 mAh |
Πρωτότυπο Beyonder 7000 Puffs 5% Νικοτίνη Yuoto E-Cigarette
| Ονομασία: | Beyonder |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 160,0 ml |
| Δυναμική τάση: | 3.6V |
| Βάρος:: | 72g |
| Αντίσταση: | 1.2 Ω |
Το Yuoto λάμπει υπέρ ριπές Vape του 2000 15 γεύσεις με την ικανότητα χυμού 5ML Ε
| Ριπές: | 2000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5.0ML |
| Μπαταρία: | 850mAh |
| Γεύσεις: | 15 |
Επανακαταλογηστέα μίας χρήσης φυσαλίδα Yuoto 4000 μανδρών Vape τσιγάρο ριπών Ε
| Νικοτίνη: | 5% |
|---|---|
| ικανότητα ε-χυμού: | 10ML |
| Μπαταρία: | 605mah (chargable) |
| Διεπαφή: | Τύπος Γ |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
Διάφορη γεύση XXL 2500 μίας χρήσης Vape ριπών μάνδρα Yuoto με το καθαρό γούστο
| Γεύση: | 20 |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ML |
| Μπαταρία: | 1200mAh |

