Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
650mah Recharger Yuoto Θάνος μίας χρήσης Vape 5000puffs ζωηρόχρωμο
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mah rechanger |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Μεγάλο γούστο |
Βιώστε 23 γεύσεις με το YUOTO Disposable Vape DualMesh Coil 10-12W Watt
| Material: | Plastic+AL |
|---|---|
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
| Coil Resistance: | DualMesh Coil |
| Airflow: | Adjustable |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
Προϊόν μίας χρήσης 5000 νικοτίνη 14ml του Θάνου Yuoto πάγου 50mg ροδάκινων φραουλών Vape λοβών ριπών
| πακέτο: | 10 κομμάτια/κιβώτιο |
|---|---|
| Γεύση: | Πάγος ροδάκινων φραουλών (19 γεύσεις για σας για να επιλέξεις) |
| Χωρητικότητα e-juice: | 14 μιλ. |
| Δύναμη νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Σπείρα πλέγματος |
Η τοπ 50mg νικοτίνη ο μίας χρήσης Θάνος Vape 5000 Yuoto ξεφυσά τη σπείρα πλέγματος φυστικιών καραμέλας
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | Φυστίκι καραμέλας (19 γεύσεις για σας για να επιλέξεις) |
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Διχτυωτό πηνίο |
Αρωματική σπείρα μίας χρήσης Vape 650mAh πλέγματος του Θάνου Yuoto καπνός επανακαταλογηστέο
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | Καπνός (19 γεύσεις για σας για να επιλέξεις) |
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Διχτυωτό πηνίο |
Επανακαταλογηστέα 650mAh 5000 νικοτίνη πάγου 50mg σταφυλιών Vape φραγμών ριπών Yuoto
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | Πάγος σταφυλιών (19 γεύσεις για σας για να επιλέξεις) |
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Διχτυωτό πηνίο |
Το ροδάκινο XXL Max 3500 φραουλών ξεφυσά αλατισμένη νικοτίνη λοβών 2% Yuoto τη μίας χρήσης Vape
| Τύπος: | Μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC+Leather |
| Σύνολο: | Ενιαίος |
| Μηχανικός νεαρός δικυκλιστής: | Non-Mechanical |
| Μεταβλητή τάση: | Μη-μεταβλητή τάση |
24 γεύσεις 3000 μίας χρήσης ηλεκτρική συσκευή Yuoto τσιγάρων ριπών νόστιμο
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
Αρχική νεώτερη μίας χρήσης Vape Yuoto νόστιμη μάνδρα 3000 cOem ριπή με το CE Tpd Kc PSE
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
XXL Yuoto Disposable Vape MAX 3500 Puffs Συσκευή γεύσεων 9 ml
| όνομα: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| Ριπές: | 3500 |
| Ε υγρό: | 9 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |

