Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
ο μίνι φραγμός Vape, τύπος γ 5 σπειρών πλέγματος χρωματίζει τον επανακαταλογηστέο λοβό Vape
| Χρώμα: | 5 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Μίας χρήσης νόστιμο Ε τσιγάρο 3000 Vape Yuoto μάνδρα Shisha ριπών
| Ριπές: | 3000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 8,0 ml |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
| Γεύσεις: | 22 |
5% επανακαταλογηστέο Yuoto Θάνος προϊόν μίας χρήσης 5000 ριπές Vape της Nic 15 γεύσεις
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
5000puff Yuoto Θάνος αγγλική ικανότητα 14ml Ejuice αυτοκόλλητων ετικεττών Vape έκδοσης μίας χρήσης
| γεύση προϊόντων: | 19 Γεύσεις |
|---|---|
| Φούσκα: | 5000 ρουφηξιές |
| Υλικό: | Αυτοκόλλητη ετικέτα |
| Συσκευασία: | 300pcs |
| Βάρος: | 21kg |
Επανακαταλογηστέα σπείρα Yuoto Θάνος Vape πλέγματος 5000 ριπών 15 γεύσεις αρχικές
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650 mah |
| Σπείρα: | Διχτυωτό πηνίο |
| γεύσεις: | σταφύλι |
| Πλεονέκτημα: | επανακαταλογηστέος |
Επανακαταλογηστέα σπείρα Yuoto Θάνος Vape πλέγματος 5000 ριπών 15 γεύσεις
| Χωρητικότητα e-juice: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mah |
| σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | Σταφύλι |
| Πλεονέκτημα: | επανακαταλογηστέος |
Yuoto DIGI 15000 PUFFS πρωτότυπος κατασκευαστής κινήματος Yuoto με την καλύτερη τιμή
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto DIGI 15000 φουσκάλες |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg |
| Σχήμα αριθ.: | Yuoto DIGI 15000 φουσκάλες |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | mah 850 |
| Πύπες: | 15000 ριπές |
Μάνδρες Vape αυτοκόλλητων ετικεττών συνήθειας, νόστιμοι 3000puffs μίας χρήσης λοβοί Yuoto
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
Νόστιμος φραγμός Yuoto σπειρών βελτίωσης, μίας χρήσης μάνδρα Vape 3000 ριπών με 24 γεύσεις
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
Μίας χρήσης ηλεκτρονικό Ecigarette εργοστάσιο cOem Yuoto 8ml 3000puffs
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |

