Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μίας χρήσης Vape ψεκαστήρας Shisha ηλεκτρονικό Hookah μανδρών Yuoto XXL 2500puffs
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης |
| Τρόπος έναρξης: | Vape |
Ισχύς 10-12W Πλαστικό AL 5000 Puffs Vape Κορυφαία επιλογή για τους λάτρεις του ατμίσματος
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
|---|---|
| Flavor: | 23lavors |
| Airflow: | Adjustable |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Material: | Plastic+AL |
Pctg 2500 μίας χρήσης λοβός ριπών, μίας χρήσης Vape μάνδρα Yuoto XXL χωρίς επίδειξη
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό Cigaretteg |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης |
| Τρόπος έναρξης: | Vape |
Νόστιμη μίας χρήσης μάνδρα Vape Yuoto, νικοτίνη 3000 ηλεκτρονικό τσιγάρο ριπών
| Τύπος: | Μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Καλώδιο |
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
Ρυθμίσιμη ροή αέρα Κουζίνα βερνίκι βέϊπ με 0% αντοχή νικοτίνης
| Coil Resistance: | DualMesh Coil |
|---|---|
| Material: | Plastic+AL |
| Flavor: | 23lavors |
| Package: | 1pc/pack |
| Airflow: | Adjustable |
Ρυθμιζόμενη ροή αέρα YUOTO Disposable Vape με πλαστικό υλικό AL και 0% περιεκτικότητα σε νικοτίνη
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
|---|---|
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Flavor: | 23lavors |
| Package: | 1pc/pack |
Μίας χρήσης Vape σπειρών πλέγματος πάγου ακτινίδιων φραουλών μάνδρες Yuoto με τη νικοτίνη 50mg
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | Πάγος ακτινίδιων φραουλών (19 γεύσεις για σας για να επιλέξεις) |
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Διχτυωτό πηνίο |
Υγρή Vape μάνδρα καπνού Ε, 5000 ριπές Yuoto Θάνος Ecigarette
| Σειρά: | Ενιαίος |
|---|---|
| Υλικό:: | Pctg |
| Τύπος:: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
| Τύπος φόρτισης:: | χωρίς φόρτιση |
| Επίδειξη:: | Χωρίς οθόνη |
650mAh μίας χρήσης πάγος Yuoto Θάνος 5000 νικοτίνη 14ml καρπουζιών Ε Cig ριπών 50mg
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | Πάγος καρπουζιών (19 γεύσεις για σας για να επιλέξεις) |
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Διχτυωτό πηνίο |
νόστιμος μίας χρήσης Vape 2023 cOem σχεδίου συνήθειας 3000puffs Yuoto
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |

