Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
20 γεύσεις Yuoto μίας χρήσης Vape Θάνος 5000 συσκευή ριπών 14 μιλ.
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Ε υγρό: | 14 μιλ. |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | mah 650 |
1200mAh χωρητικότητα μπαταρίας 2500 Puffs Vaping συσκευή για OEM / ODM αγορά
| Εγγύηση: | 6 μήνες |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Βάρος: | 52g |
| Μέγεθος: | 7ml |
| Γεύμα: | Παροχή |
Minibar 1200 ριπές YUOTO μίας χρήσης Vape 4ml με τη νικοτίνη 5%
| Γεύση: | 15 |
|---|---|
| Ριπές: | 1200 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 650mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
Το Yuoto Θάνος 5000 ξεφυσά το επανακαταλογηστέο μίας χρήσης Ε Cig Antonovka Apple 50mg Nic 14ml
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | Μήλο Antonovka (19 γεύσεις για σας για να επιλέξεις) |
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Διχτυωτό πηνίο |
7ml 2500 ριπές μίας χρήσης Vape, εξωτερική διάμετρος αρσενηκού σπειρώματος cOem μανδρών Yuoto Xxl Vape γεύσεων φρούτων
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης |
| Τρόπος έναρξης: | Vape |
Φορητό 2500 Puffs Ξαναχρησιμοποιούμενο Vape Με βάρος 52g χωρητικότητα μπαταρίας 1200mAh
| Χρώμα: | Όλο το κολλόρ |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Γεύμα: | Παροχή |
| Εγγύηση: | 6 μήνες |
Yuoto εμπορικών σημάτων μίνι φραγμών Vape μακράς διαρκείας δεξαμενή πετρελαίου 5 χρώματος διαφανής
| Χρώμα: | 5 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Τα μικρά μεγάλα γούστα 640mah Vape φραγμών μεγέθους μίνι ενσωμάτωσαν την μπαταρία
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Φυσαλίδες YUOTO μίας χρήσης Vape 3000 ενσωματωμένη 650mAh υγρό μπαταρία ριπών 10ML Ε
| Νικοτίνη: | 5% |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| Μπαταρία: | 605mah (chargable) |
| Διεπαφή: | Τύπος Γ |
| Σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
4ml μίνι φραγμός Vape, επαναληπτικής χρήσεως μίας χρήσης ραβδί 3000 Vape ριπές
| χαρτοκιβώτιο: | 400pcs |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |

