Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
ΑΝΏΤΑΤΗ 3500Puffs μίας χρήσης Vape Yuoto αρχική σπείρα 9ML πλέγματος εργοστασίων XXL
| όνομα: | XXL Max |
|---|---|
| Ριπές: | 3500 |
| Νικοτίνη: | 0%, 2%, 5% |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ejuice: | 9ml |
ΚΑΥΤΟ κλασικό πρότυπο YUOTO 1200mAh Xxl 2500 ριπή μίας χρήσης Vape 23 γεύσεις Nic 5%
| Γεύση: | 23 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ε-χυμός: | 7.0ML |
| Ριπές: | 2500puff |
| Νικοτίνη: | 5% |
Ο αρχικός Θάνος 5000 μίας χρήσης Vape ριπών αλατισμένη νικοτίνη λοβών 2% Yuoto
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
|---|---|
| Επίδειξη: | Χωρίς επίδειξη |
| Μίας χρήσης: | Μίας χρήσης |
| Γεύση: | Σειρά φρούτων |
| Μηχανικός νεαρός δικυκλιστής: | Non-Mechanical |
7 ml Vape μιας χρήσης 2500 φουσκάλες
| Ονομασία του προϊόντος: | 2500 ριπές μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
| Μέγεθος: | 7ml |
| Ριπές: | 2500 |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
Μίας χρήσης Vape σπείρα 2 πλέγματος 5000 ριπών YUOTO έκδοση επανακαταλογηστέα
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
1200mAh Xxl 2500 ριπή μίας χρήσης Vape 23 χυμός 7.0Ml της Nic 5% Ε γεύσεων
| Γεύση: | 23 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ε-χυμός: | 7.0ML |
| Ριπές: | 2500puff |
| Νικοτίνη: | 5% |
Ο χαλαρωμένος Θάνος 5000 μίας χρήσης Vape ριπών σπείρα πλέγματος Yuoto επανακαταλογηστέα
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Γεμισμένη εκ των προτέρων χρέωση τύπων Γ Yuoto Θάνος επανακαταλογηστέα μίας χρήσης Vape
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Καλύτερη μίας χρήσης Vape 5000puffs Θάνος γούστου αραβική εκδοχή Yuoto
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mah rechanger |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Μεγάλο γούστο |
Εμπορικό σήμα 1500 φραγμός 16 Yuoto ανοξείδωτου ριπών Fruity γεύσεις ειδών
| Τύπος: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πιστοποίηση: | CE, ROHS |
| Τύπος χρέωσης: | Pre-Charge |
| Τρόπος έναρξης: | Αισθητήρας |

