Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Επιτύχετε την απόλυτη ικανοποίηση από το vape με το Yuoto 5000 Puffs Vape Ρυθμίστε την ροή του αέρα
| Δυνατότητα: | 10-12W |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
| Γεύμα: | 19Flavors |
Upgrade Your Vaping Experience with yuoto 5000 puffs vape 19 Classic Flavors and Voltage Range 3.6V
| Flavour: | Grape Ice |
|---|---|
| Coil: | Mesh Coil |
| Battery Capacity: | 280mAh |
| Color: | 15 Colors |
| Size: | 3.5 Inches |
19 γεύσεις Ενσωματωμένο YUOTO Ακατάλληλη αντίσταση σε σπείρα Vape Mesh
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Γεύμα: | 19Flavors |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
Αναβαθμίστε την εμπειρία σας με το πακέτο πλαστικού ατμοσφαιρικού ατμοσφαιρικού ατμοσφαιρικού ατμοσφαιρικού ατμοσφαιρικού
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
Νέο 16 γεύσεις YUOTO μίας χρήσης Vape 1200mAh μπαταρία 3500puffs
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
Disposable and Portable Vaping with YUOTO Disposable Vape pen Without Display Mesh Coil
| Feature: | Mesh Coil |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Coil: | Mesh Coil |
| Voltage Range: | 3.6V |
Αναβαθμίστε την εμπειρία σας με το yuoto 5000 puffs vape 850mAh μπαταρία χωρητικότητα και ρυθμιζόμενη ροή αέρα
| Flavor: | 23lavors |
|---|---|
| Material: | Plastic+AL |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Package: | 1pc/pack |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
Προ δαπάνη 3000 γόμμα φυσαλίδων ριπών μίας χρήσης Vape Yuoto νόστιμο
| Τύπος: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πιστοποίηση: | CE, ROHS |
| Τύπος χρέωσης: | Pre-Charge |
| Τρόπος έναρξης: | Αισθητήρας |
1350mAh μπαταριών 8.0ml Ε υγρές 24 νόστιμες 3000 ριπές Vape Yuoto γεύσεων μίας χρήσης
| Τύπος:: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοξείδωτο |
| Πιστοποίηση:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης:: | Pre-Charge |
| Τρόπος έναρξης:: | Αισθητήρας |
Ο cOem/ο ODM 2500 ξεφυσά το μίας χρήσης λοβό, Pctg Yuoto XXL μίας χρήσης Vape
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό Cigaretteg |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Charging Type: | Disposable |
| Τρόπος έναρξης: | Vape |

