Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μίας χρήσης Yuoto Luscious 3000 Puffs Vapor Pen 8ml 1350mah Χωρητικότητα μπαταρίας
| μιας χρήσης ή όχι: | Ναί |
|---|---|
| γεύση: | τσιχλόφουσκα |
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 1350mah |
| χωρητικότητα: | 8 ml |
| αλάτι νικοτίνη: | 5% |
Πάρτε το ατμόσφαιρό σας σε νέα ύψη με την αντοχή της περιστροφικής πλέγματος της μίας χρήσης πένας για ατμόσφαιρα YUOTO
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
|---|---|
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
| Γεύμα: | 19Flavors |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
650mAh μπαταρία YUOTO Ξαναχρησιμοποιήσιμο ατμόσφαιρο με ρυθμιζόμενη ροή αέρα 5000buffs
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
|---|---|
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Ριπές: | 5000PUFFS |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
YUOTO Ξαναχρησιμοποιήσιμο Vape 7000 Puffs Vape τροφοδοτείται από αντίσταση περιστροφής 1,2ohm
| Γεύμα: | 15 γεύσεις |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
Πλαστικό αέριο μίας χρήσης με 5% νικοτίνη 19 γεύσεις
| Δυνατότητα: | 10-12W |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
| Ριπές: | 5000PUFFS |
| Γεύμα: | 19Flavors |
1.2ohm Αντίσταση κύλινδρου YUOTO Πένα για μια φορά με ρυθμιζόμενη ροή αέρα
| Αντίσταση σπείρας: | 1.2ohm |
|---|---|
| Γεύμα: | 15 γεύσεις |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
Δυνατοί 5000 σφουγγαρισμοί με 5% νικοτίνη με αυτοπεποίθηση
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Γεύμα: | 19Flavors |
| Ριπές: | 5000PUFFS |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
Unleash the Power of YUOTO Disposable Vape 1.3ml Capacity and 280mAh Battery for Intense Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Portable And Lightweight: | Yes |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Charging Type: | Cable |
Adjustable Airflow and Grape Ice Flavor Yuoto Disposable Vape Pen's Ultimate Vaping Solution for a Refreshing Experience
| Coil: | Mesh Coil |
|---|---|
| Suitable For: | ALL>18 |
| Display: | Without Display |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
| Voltage Range: | 3.6V |
19 Classic Flavors YUOTO Disposable Vape Mesh Coil for Maximum Satisfaction and Smooth Vaping
| Capacity: | 1.3ml |
|---|---|
| Display: | Without Display |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Voltage Range: | 3.6V |

