Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Φυσαλίδα 22x108.9 χιλ. Yuoto πάγου τσαγιού λεμονιών με την επαναφορτιζόμενη μπαταρία
| υλικό: | μέταλλο |
|---|---|
| γεύση: | τσάι λεμονιών |
| ικανότητα μπαταριών: | 650mah |
| ικανότητα: | 10ml |
| αλατισμένη νικοτίνη: | 5% |
650mah υλικά CE/ROSH/MSDS μετάλλων φυσαλίδων Yuoto μπαταριών πιστοποιημένα
| υλικό: | μέταλλο |
|---|---|
| γεύση: | aloe blackcurrent |
| ικανότητα μπαταριών: | 650mah |
| ικανότητα: | 10ml |
| αλατισμένη νικοτίνη: | 5% |
Το μίνι πλαίσιο 15 Yuoto 700 ριπών γεύσεις 2,3 μιλ. ικανότητας χυμού εσείς το αξίζει
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 48.8*25*24.5cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 2,3 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | 450 mAh |
Νόστιμες μακράς διαρκείας 3000 ριπές Yuoto Elfbar μίας χρήσης με την εκτύπωση ΛΟΓΟΤΥΠΩΝ
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| niction: | 5% |
| Γεύση: | 15 |
2% νικοτίνη 2500 μίας χρήσης Ε μπαταρία Yuoto XXL 1350mAh τσιγάρων ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
μίας χρήσης γεύσεις ραβδιών XXL 2500puffs 23 44.5CMx35CMx24.5CM Yuoto
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Δύναμη: | 1200mAh |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Προδιαγραφή: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Εργοστάσιο: | Ναι |
Μίας χρήσης γεύσεις ραβδιών XXL 2500puffs 23 cOem υποστήριξης/Yuoto ODM
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Δύναμη: | 1200mAh |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Προδιαγραφή: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Εργοστάσιο: | Ναι |
Κανένας μίας χρήσης Ε Cig Yuoto νόστιμος cOem μανδρών Vape 3000 ριπών νικοτίνης
| Όνομα προϊόντων: | Νόστιμες 3000 ριπές Yuoto |
|---|---|
| Γεύσεις: | 22 |
| Λειτουργία: | Ψυχαγωγία φραγμών, Rlexation |
| Βάρος: | 52g |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Best Taste Yuoto Luscious 3000puffs, 8ml 1350mAh Ηλεκτρονικό τσιγάρο
| Βάρος: | 58 γρ./τεμ |
|---|---|
| Γεύση: | πάγος βατόμουρου |
| Κύρια Αγορά: | ΗΑΕ, ΗΠΑ, RU, ΕΕ |
| χωρητικότητα: | 8 ml |
| αλάτι νικοτίνη: | 5% |
Ψυχαγωγία XXL 2500 μίας χρήσης Ε νικοτίνη αλατισμένο Yuoto φραγμών τσιγάρων 2% ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
| Μπαταρία: | 1350mAh |

