Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μίνι πλαίσιο 700 ριπές 15 Coffe Yuoto γάλακτος ικανότητα χυμού γεύσεων 2.3ML
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Μίνι κιβώτιο |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 2,3 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 450 |
| Σπείρα πλέγματος: | Αριθ. |
Ελαφρύ σχέδιο διαρροών Yuoto νόστιμο τέλειο αντι για το ταξίδι
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| nictione: | 5% |
| ριπή: | 3000puff |
Αρχική ριπή Yuoto XXL 2500 γεύσεων, μίας χρήσης νικοτίνη τσιγάρων 2% Ε
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
TPD 600 μπουκάλι Max, μίας χρήσης Ε πλέγματος τσιγάρο Yuoto ριπών σπειρών
| γεύσεις: | 16 |
|---|---|
| Βάρος: | 30g |
| Μπαταρία: | 400mah |
| Ικανότητα: | 2.0mL |
| Άλας νικοτίνης: | 2% (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
Νόστιμο 8ml γεύσης φρούτων άλας ικανότητας 5% Nic χυμού Yuoto
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| niction: | 5% |
| βάρος: | 52g |
γεμισμένη εκ των προτέρων 8mL ικανότητα Yuoto νόστιμο με την μπαταρία 1350mha
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| niction: | 5% |
| πρότυπο: | νόστιμος |
Νόστιμο SS304 PCTG υψηλής ικανότητας PC Yuoto με γεύση 18 τη μικτή φρούτων
| ριπή: | 3000puff |
|---|---|
| ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| nictione: | 5% |
| βάρος: | 52g |
Dispensable νόστιμες μακράς διαρκείας 3000 ριπές Yuoto με την εκτύπωση ΛΟΓΟΤΥΠΩΝ
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| niction: | 5% |
| γεύση: | 15 |
Το Yuoto συν το τσιγάρο 32g 11 800 ριπών Ε ανάμιξε τη φράουλα σμέουρων βακκινίων γεύσης
| Όνομα προϊόντων:: | Yuoto συν 800 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 11 (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
| Μορφή:: | Νέος, δημοφιλής, όμορφος |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 32g |
Yuoto 1500 υγιές ηλεκτρονικό τσιγάρο ριπών για τη χαλάρωση κόμματος
| Όνομα προϊόντων:: | Yuoto 1500 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 26 |
| Μορφή:: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 46g |

