Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
η διπλή γεύση 3000 ριπή Vape γέμισε προ την ικανότητα χυμού 8ml Ε:
| Γεύση: | γεύση 10 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4.0ML+4.0ML |
| Μπαταρία: | 1650mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% |
| βάρος: | 57g |
5% νικοτίνη 600 νέα εμφάνιση πιστοποίησης Vape TPD ριπών
| Γεύση: | Πάγος σταφυλιών |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% |
| Ξεφυσά:: | 600puff |
| Χρώμα:: | Πορφυρός |
| Μέγεθος:: | 22.5*10*105.8mm |
850mah οι ριπές μίας χρήσης Vape μπαταριών το 2000 λάμπουν υπέρ υγρό 5ml Ε
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 2000puff |
| Οδηγήσεις: | ΛΑΜΨΤΕ |
| ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΧΥΜΟΥ: | 5 μιλ. |
Μικρό μέγεθος 2500 εύκολη μεταφορά νικοτίνης Vape 5% 2% ριπών μίας χρήσης
| Γεύση: | γεύση 16 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1pcs/52g 10pcs/pack 1pack/538g 400pcs/carton 22.5kg/carton |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-7work ημέρες |
Το Yuoto λάμπει ριπές λοβών το 2000, υγρό ηλεκτρονικό τσιγάρο 5ml Ε
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
Μίας χρήσης συστήματα 700 λοβών Minibox Yuoto αναπληρώσιμη κασέτα ριπών
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 2.3ml |
| ριπή: | 700puff |
| μπαταρία: | 450mah |
| nictione: | 5% |
Μίας χρήσης ε-τσιγάρα ριπών Yuoto έξυπνα υπέρ 1500
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Σπείρα: | meshciol |
| Ικανότητα: | 5ML |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
Έξυπνη υπέρ 1500puff μίας χρήσης Ecig 2-5%Mg 800mAh μπαταρία Yuoto
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1500puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Capaticy ε-χυμού:: | 5.0ml |
| μπαταρία:: | 800mAh |
50Mg ριπές της Nic XXL 2500 συν το μίας χρήσης ψεκαστήρα Yuoto 2500mAh
| Γεύση: | Γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 7.0ml |
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
ΚΑΥΤΗ πρότυπη φυσαλίδα μίας χρήσης επανακαταλογηστέο 10ml 650mah Yuoto 4000 ριπών 100% αρχική
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Όνομα: | Φυσαλίδα |

