Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
4500 μπαταρία φυσαλίδων 650mah Yuoto ριπών με γεύση 15 τη μικτή φρούτων
| vape: | elctronic τσιγάρα |
|---|---|
| ικανότητα: | 10ml |
| ριπή: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| μπαταρία: | 650mah |
τελευταίες σχεδόν 4500 ριπές φυσαλίδων 56g Yuoto σύρουν τον ενεργοποιημένο βάζοντας φωτιά μηχανισμό
| βάρος: | 57g |
|---|---|
| ικανότητα: | 10ml |
| ριπή: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| μπαταρία: | 650mah |
ενσωματωμένη 1650mah 22x112mm Yuoto νόστιμη 5% άλας επαναφορτιζόμενη μπαταρία νικοτίνης
| γεύση:: | 22flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1.6Ω |
| μπαταρία: | 1650mah |
YUOTO Minibar 1200 ριπή μίας χρήσης Vape 15 μπαταρία 650mAh χυμού 4.0ml γεύσης Ε
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4 ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
ΚΑΥΤΗ εμφάνιση γραμμών Yuoto έξυπνη υπέρ 1500puff 2-5%Mg μίας χρήσης Ecig τετραγωνική
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1500puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Capaticy ε-χυμού:: | 5.0ml |
| Μπαταρία:: | 800mAh |
2ML μπουκάλι 600 Yuoto χυμού Ε ικανότητα μπαταριών ριπών 400mAh με TPD
| ριπές: | 600 ρουφηξιά |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 2,0% |
| Ηλεκτρονικός χυμός: | 2,0ML |
| Μπαταρία: | 400 mAh |
| Γεύση: | 14 Γεύσεις |
23 γεύσεις 1500 ΘΦ CE ικανότητας χυμού Vape 5ml Ε ριπών το μίας χρήσης πιστοποιητικό
| Γεύση: | γεύση 23 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 5.0ML |
| Μπαταρία: | 900mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 1500puff |
μικρό μίας χρήσης Vape 700 πιστοποίηση νικοτίνης TPD ριπών 5% 2%.
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ML |
| Μπαταρία: | 450mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 700puff |
15 γεύση 1200 αυτόματο σύστημα πυρκαγιών Vape ριπών για τους ενηλίκους 21+
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 1200puff |
5% νικοτίνη 800 έγκριση FDA της FCC Vape ριπών με την μπαταρία 600mAh
| Γεύση: | γεύση 11 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.5ML |
| Μπαταρία: | 600mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 800puff |

