Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
4ml υγρό 1200 σπείρα 16 Ε πλέγματος Vape ριπών γεύσεις με τη νικοτίνη 5%
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 1200puff |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
| πρότυπο: | minibar |
Yuoto 1500 ριπή μίας χρήσης Vapes με τη νικοτίνη 5% 2%
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 1500puff |
| Ικανότητα χυμού: | 5mL |
| Χρώμα: | 15 |
2-5%Mg 1500 μίας χρήσης μπαταρία 7W-12W Vape 800mAh ριπών
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1500puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Capaticy ε-χυμού:: | 5.0ml |
| μπαταρία:: | 800mAh |
4000puff επανακαταλογηστέος λοβός Vape με να λάμψει μπαταριών 650mAh ελαφρύ 10ML των οδηγήσεων
| Γεύση: | Γεύσεις φρούτων |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Ριπή: | 4000puff |
| Φως οδηγήσεων: | Ναι |
Μίας χρήσης μάνδρα 700 Vape συστημάτων λοβών προσαρμοσμένο SS304 λογότυπο ριπών
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 2.3ml |
| ριπή: | 700puff |
| μπαταρία: | 450mah |
| nictione: | 5% |
Έκδοση Yuoto Θάνος 5000 Stoving ριπών βερνίκι 650mAh ραβδιών
| όνομα: | Yuoto Θάνος |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Νικοτίνη: | 5%/2% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
γεύση 1200 11 μικτή φρούτων μίας χρήσης προσαρμοσμένο Vape λογότυπο ριπών
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
15 γεύσεις 700 πιστοποιητικό ικανότητας EMC ROHS χυμού Vape 2.3ML Ε ριπών
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 700puff |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1pcs/24g 10pcs/pack 1pack/265g 400pcs/carton 11.2kg/carton |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-7work ημέρες |
5% νικοτίνη 1200 μικρό μέγεθος 53x32x21CM ικανότητας Vape 4.0ml ριπών
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | ανοξείδωτο |
| ριπή: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα χυμού: | 4 μιλ. |
νόστιμες 3000 ριπές 52g Yuoto ζωηρόχρωμες για το μακροπρόθεσμο χρόνο εξουσιοδότησης ενηλίκων
| Γεύση: | γεύση 23 |
|---|---|
| Όνομα: | Νόστιμος |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
| ριπή: | 3000puff |
| βάρος: | 52g |

