Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μίας χρήσης ηλεκτρονικό μπουκάλι 600 κοκ 20mg τσιγάρων TPD Yuoto σπειρών 2ml πλέγματος ριπών
| Ριπές: | ≈600 |
|---|---|
| Μπαταρία: | mah 400 |
| Νικοτίνη: | 20mg/ml |
| Γεύσεις: | 14 γεύσεις για σας για να επιλέξεις |
| Βάρος: | 27 g/pcs |
Yuoto Thanos Μίας χρήσης 5000 Puffs Vape Pod Milk Coffe with 14ml E-Liquid 650mAh Battery Mesh Coil Γρήγορη αποστολή Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Θάνος 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
2022 New Arrival Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης Vape 14ml E-Liquid 650mAh Μπαταρία Grape Ice για διανομείς Puff
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
Μίας χρήσης Vape Pod 5000 Puffs Banana Flavor Yuoto Thanos Mesh Coil 14ml Ejuice 650mAh Battery Bulking China Factory
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
New Arrival Disposable Vape Electronic Cigarette 7ml E-Liquid 1200mAh Battery Grape Ice for Puff Distributors Χονδρέμπορος
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Νεότερο Yuoto Μίας χρήσης Vape 3500 Puffs Strawberry Watermelon Bang XXL Max Puff Plus
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto XXL Μίας χρήσης 2500 Puffs Vape Pod Milk Coffee με 7ml E-Liquid Μπαταρία 1200mAh Γρήγορη αποστολή Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Μίας χρήσης Vape Pod 2500 Puffs Banana Flavor Yuoto XXL 7.0ml Ejuice 1200mAh Battery Bulking China Factory
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto XXL 2500 Puffs μίας χρήσης στυλό Vape Lychee ice with 7ml E-Liquid Γρήγορη αποστολή Ντουμπάι
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
2022 New Vape OEM Puffs Bar Electronic Cigarette 9ml E-Juice 1200mAh Battery Grape Ice For Puff Distributors
| Ονομασία προϊόντος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+Δέρμα |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Ριπές Yuoto XXL 3500 |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |

