Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
το 2023 η άμεση πώληση 600 κατασκευαστών τσιγάρο Yuoto μπουκαλιών ριπών vape
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 600 ΡΙΠΕΣ |
| ικανότητα ε-χυμού: | 2,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 400 |
| Σπείρες πλέγματος: | ΝΑΙ |
2-5%Mg μίας χρήσης μπαταρία Yuoto έξυπνο υπέρ 1500puff Ecig 800mAh
| Γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1500puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Capaticy ε-χυμού:: | 5.0ml |
| μπαταρία:: | 800mAh |
Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο XXL Vape, μάνδρα ψεκαστήρων συνήθειας 2500 ριπών
| Γεύση: | Γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
| Όνομα: | XXL 2500puff |
14 ανώτατες 600 ριπές μπουκαλιών χυμού 2% Nic Yuoto γεύσεων 2ML Ε με τη μάνδρα Hookah TPD
| ριπές: | 600 ρουφηξιά |
|---|---|
| αλάτι νικοτίνη: | 2% |
| χωρητικότητα e-juice: | 2,0ML |
| Μπαταρία: | 400 mAh |
| Γεύση: | 14 Γεύσεις |
Μπαταρία 650mAh χυμού 14ml Yuoto Ε έκδοσης του Θάνου 5000puff Μέση Ανατολή
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint:: | 5%, 2% |
| ε-χυμός:: | 14ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
| επανακαταλογηστέος:: | Ναι |
6ml υγρές Yuoto Srich 2000 ριπές Ε, ψεκαστήρας σπειρών πλέγματος 850mAh
| ριπές: | 2000+puff |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5.0% |
| Χωρητικότητα χυμού: | 6 ml |
| Μπαταρία: | 850.0mAh |
| Γεύση: | 15 γεύσεις |
Ανώτατο 600puff 2.0ml Yuoto Tpd πιστοποιημένο προϊόν μίας χρήσης σπειρών πλέγματος γεύσης μπουκαλιών πολυ
| Γεύση: | 16 |
|---|---|
| Πουφές: | 600 |
| Νικοτίνη: | 2% |
| Χωρητικότητα e-juice: | 2,0ML |
| Μπαταρία: | 400 mAh |
TPD Yuoto συν 600puffs, γεύση φρούτων τιμών χονδρεμπόρων εργοστασίων συσκευών μανδρών 2%nicotine Vape πάγου 2ml βακκινίων
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto Θάνος 5000puffs |
| Eliquid-ικανότητα: | 2ML |
| Μπαταρία Capa: | 600mah |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Μίας χρήσης Vape E Cig 14ml Ejuice 650mAh Επαναφορτιζόμενη μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
Strawberry Peach με γεύση πάγου Yuoto XXL Max 3500 Puffs Electric Vape Pen
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |

