Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Strawberry Peach με γεύση πάγου Yuoto XXL Max 3500 Puffs Electric Vape Pen με διχτυωτό πηνίο
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | Enouph 1200 mAh για 4000 εισπνοές |
Οι μίας χρήσης Vaping Yuoto εξαρτήσεις εκκινητών ε-τσιγάρων συσκευών του Θάνου 5K εύκολες χρησιμοποιούν το χονδρικό εμπόριο εργοστασίων ψεκαστήρων
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vaping |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Θάνος |
| Ejuice-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
Η έτοιμη επανακαταλογηστέα μίας χρήσης Vape αποθεμάτων μάνδρα 5000 Yuoto Θάνος ξεφυσά την μπαταρία 650mAh όλες οι γεύσεις διαθέσιμες
| Όνομα προϊόντων: | Ecigarette |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο επίστρωμα Steel+Stick |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | thanos |
| Ejuice-ικανότητα: | 14ML |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
το μίας χρήσης ε cig μπουκάλι 600 νικοτίνης 20mg Yuoto λοβών χαμηλό ξεφυσά Antonovka Apple 2ml
| Ριπές: | ≈600 |
|---|---|
| Μπαταρία: | mah 400 |
| Νικοτίνη: | 20mg/ml |
| Γεύσεις: | 14 γεύσεις για σας για να επιλέξεις |
| Βάρος: | 27 g/pcs |
Strawberry Watermelon Ice 5000 Puffs Vape Pod μιας χρήσης Yuoto Thanos Mesh Coil 14ml Ejuice 650mAh Μπαταρία από την Κίνα
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mAh |
Strawberry Watermelon Ice 2500 Puffs Μίας χρήσης Vape Pod Yuoto XXL 7ml Ejuice 1200mAh Μπαταρία από την Κίνα
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto 1500 μίας χρήσης συνήθεια Ι Vape ριπών ηλεκτρονικό υγρό τσιγάρων Ε Vape
| Ριπές: | 1500 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5.0ml |
| Μπαταρία: | 900mAh |
| Γεύση: | Πάγος μάγκο |
5000 Puffs Μίας χρήσης Vape Pod Peach Flavor Yuoto Thanos Mesh Coil 14ml Ejuice 650mAh Μπαταρία από το China Factory
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
2500 Puffs Μίας χρήσης Vape Pod Peach Flavor Yuoto XXL Coil 7ml Ejuice 1200mAh Battery from China Factory
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Blueberry ice Vape μιας χρήσης Yuoto XXL 2500 Puffs E τσιγάρο με 7ml E-Liquid μπαταρία 1200mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |

