Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Επανακαταλογηστέο μίας χρήσης vape 3000 μπαταρία 650mah φυσαλίδων της Ρωσίας καυτό Yuoto χυμού ριπών 10ml
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| Μπαταρία:: | 650mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
52g Yuoto νόστιμο, stoving πάγος Vape μούρων βερνικιών σύρουν ενεργοποιημένος
| Γεύση: | γεύση 22 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 8.0ML |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 3000puff |
1350mAh Yuoto νόστιμο, dispensable λοβός vape μεγέθους προσαρμογής τσεπών
| Γεύση: | γεύση 22 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 3000puff |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1pcs/52g 10pcs/pack 1pack/538g 400pcs/carton 22.5kg/carton |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-7work ημέρες |
Επανακαταλογηστέα μίας χρήσης Ε Yuoto σπείρα πλέγματος τσιγάρων 14ML 650mah του Θάνου 5000puff
| Νικοτίνη: | 5% το /2 % |
|---|---|
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Επανακαταλογηστέος: | Ναι |
| Γεύση: | Γεύσεις φρούτων |
100% Γνήσιο μπουκάλι Yuoto Max 2ml 400mah Με πιστοποίηση TPD
| Νικοτίνη: | 5%, 2%, 0% |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice: | 2ml |
| Μπαταρία: | 400 mAh |
| Γεύση: | 10 |
| Βάρος: | 30g/PCS |
Ηλεκτρονικό τσιγάρο Yuoto συν τα φρούτα Flasvors νικοτίνης 2ML 600puffs
| Χωρητικότητα χυμού: | 2 ml |
|---|---|
| Βάρος: | 32g/pc |
| Εμφάνιση: | Αυτοκόλλητη ετικέτα |
| Υλικά: | Pcp |
| Περιοχή πηγής: | Κίνα |
5mL γεμισμένος εκ των προτέρων χυμός πάγος μίας χρήσης Vape 1500 καρπουζιών ριπή
| γεύση:: | Πάγος καρπουζιών |
|---|---|
| Μέγεθος:: | 19*102mm |
| μπαταρία:: | 900mAh |
| ριπή: | 1500puff |
| χρώμα: | ροζ |
Υπέρ 4ml Vape FDA της FCC ικανότητας χυμού λοβών 4ml Ε Minibar πιστοποιημένο
| χρώμα: | χρώμα 4 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4.0ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| χαρακτηριστικά:: | επαναληπτικής χρήσεως、 επανακαταλογηστέο |
Διπλή γεύση 3000 μίας χρήσης ικανότητα χυμού Vape 4ML+4ML Ε ριπών
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
|---|---|
| Ξεφυσά:: | 3000puff |
| Όνομα: | διακόπτης |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
| ικανότητα: | 4ml+4ml |
νικοτίνη 800 5% 2% μοναδική και νέα εμφάνιση μπαταριών Vape 600mAh ριπών
| Γεύση: | γεύση 11 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 800puff |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
| μπαταρία: | 600 |

