Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μίνι φραγμός 1200 Yuoto ριπές 4 μιλ. ικανότητας χυμού
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | ανοξείδωτο |
| Γεύσεις: | 15 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα χυμού: | 4 μιλ. |
Νόστιμο 3000puff 5% εργοστασίων Oriange ενσωματωμένο 1350mah Yuoto IEC σταφυλιών νικοτίνης άλας
| γεύση:: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1,6Ω |
| μπαταρία: | 1350mah |
3000 νόστιμος μίας χρήσης Ecig 5% ριπών πάγος καρπουζιών νικοτίνης 1350mah Yuoto
| γεύση:: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1,6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
Επανακαταλογηστέο προϊόν μίας χρήσης 3000 ριπή 46G φυσαλίδων Yuoto βακκινίων
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| Μπαταρία:: | 650mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
Μεγάλος μίας χρήσης επανακαταλογηστέος 2% 5% Yuoto ριπών ε-χυμός 10ml νικοτίνης φυσαλίδων
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
Πλέγμα 1,0 σπείρα 3000 μίας χρήσης επανακαταλογηστέος φυσαλίδων Yuoto ριπών
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
Μίας χρήσης επανακαταλογηστέα ριπή 3000 φυσαλίδων Yuoto διεπαφών τύπων Γ
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| μπαταρία:: | 650mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
3000 μίας χρήσης επαναφορτιζόμενη μπαταρία 650mah ε-χυμού 10ml φυσαλίδων Yuoto ριπών
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| μπαταρία:: | 650mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
Ο cOem διατάζει τη μίας χρήσης συσκευή Yuoto Θάνος με τη μεγάλη ικανότητα χυμού/μπαταριών
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | ΝΑΙ |
ABS 3000 PC μάνδρα ριπών, ηλεκτρονικό τσιγάρο Pctg Lusicous Yuoto
| Τύπος: | εγώ |
|---|---|
| Υλικό: | PC + ABS + Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
| Τρόπος έναρξης: | Automic |

