Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Ριπές μίας χρήσης Vape, μίας χρήσης εξάρτηση ODM 2000 λοβών 850mAh
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
Αναπληρώσιμο κασετών 2000 nictione Vape 5% ριπών μίας χρήσης
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
4ml μίας χρήσης μάνδρα 1200 Vape τσιγάρων Ε ριπή με την μπαταρία 650mah
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
Σύρετε ενεργοποίησης το 2000 ελαφριά 5ml Ε ριπών τη μίας χρήσης υγρή ικανότητα Vape
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
650mah το ενσωματωμένο προϊόν μίας χρήσης Vape μπαταριών δεν απαιτεί καμία συντήρηση
| χαρτοκιβώτιο: | 300pcs |
|---|---|
| ικανότητα: | 10ml |
| ριπή: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| μπαταρία: | 650mah |
8ml μίας χρήσης χυμός Vape 10 γεύση με την μπαταρία 1650mAh
| γεύση:: | γεύση 10 |
|---|---|
| Βάρος:: | 50g |
| Μπαταρία:: | 1650mAh |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-20day |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Οι διαρκείας μίας χρήσης φραγμοί Vape συσσωρεύουν 19x102mm με την αλατισμένη νικοτίνη
| γεύση:: | Πάγος φρούτων Passsion |
|---|---|
| Μέγεθος:: | 19*102mm |
| μπαταρία:: | 900mAh |
| χυμός: | 5ml |
| βάρος: | 46g |
18 συνεπής παράδοση δύναμης ικανότητας χυμού Vape 10ml Ε φραγμών γεύσης
| ριπές: | 3000+ |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Γεύση: | 18 |
Μίας χρήσης Ε γεύσης ODM τσιγάρο Vapes με την μπαταρία 850mah
| ριπές: | 2000puff |
|---|---|
| νικοτίνη: | 5% 2% |
| μπαταρία: | 850mah |
| ε-χυμός: | 5.0ml |
| οδηγημένος: | ναι |
XXL 2500 ξεφυσά φρούτων υγρό πετρέλαιο χυμού μανδρών 7ml Ε Vape γεύσεων το μίας χρήσης
| Γεύση: | Γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
| ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ml |

