Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Γούστο 304 μιγμάτων μίας χρήσης Vape ανοξείδωτου ριπές μανδρών 5ml 1500 Yuoto
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης |
| Τρόπος έναρξης: | Αυτόματος |
2% Nic 600 μίας χρήσης Yuoto 2ml Ε ριπών ικανότητα χυμού Vape
| Τύπος:: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό:: | SS304+Pctg+PC |
| Τρόπος έναρξης:: | Χειρωνακτικός |
| Επίδειξη:: | Χωρίς επίδειξη |
| Μηχανικός νεαρός δικυκλιστής:: | Non-Mechanical |
Αναπληρώσιμη κασέτα 1200 ριπές Vape με την παραγωγή του μεγάλου γούστου
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
|---|---|
| ικανότητα ejuice: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
| πρότυπο: | minibar |
Ο ODM 22x110mm μίας χρήσης Vape 1200 cOem ξεφυσά μη επανακαταλογηστέο
| vape: | dispossible |
|---|---|
| βάρος: | 39 γ |
| ριπή: | 1200puff |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| γεύση: | 1 5 |
650mah 1200 ριπές Vape, τσιγάρο ατμού 22x110mm Ε χωρίς τη συντήρηση
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
7W-12W μίας χρήσης Ε Cig Vape 100% αρχικό Yuoto συν 800 τη ριπή 3.5V
| γεύση:: | 11flavor |
|---|---|
| ριπή:: | 800puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.5ml |
| μπαταρία:: | 600mah |
ODM 1200 μίας χρήσης φραγμοί 11 cOem Vape ριπών μικτή γεύση φρούτων
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
Ριπές μίας χρήσης Vape, ηλεκτρονικό τσιγάρο cOem 2000 συνήθειας PCTG
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-10 ημέρα εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| : | |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
Μίας χρήσης cOem Vape ριπών φραουλών 2000/μικρό μέγεθος ODM
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% ή 2% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| βάρος: | 46g |
Μίας χρήσης υλικό PC Vape SS304 PCTG ριπών σμέουρων 2000 βακκινίων
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% ή 2% |
| χωρητικότητα: | 5 ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | ΛΑΜΨΤΕ ΥΠΕΡ |

