Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Η πολυ γεύση μίας χρήσης Vape YUOTO σύρει τον ενεργοποιημένο βάζοντας φωτιά μηχανισμό
| ciol: | ciol πλέγματος |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 5.0ML |
| Μπαταρία: | 800mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 1500puff |
EMC ROHS MSDS Yuoto 1500 μίας χρήσης μπαταρία 48g Vape 2-5%Mg 800mAh ριπών
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| ριπές: | 1500 ρουφηξιά |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Capaticy ε-χυμού:: | 5.0ml |
| μπαταρία:: | 800mAh |
Σύστημα λοβών μανδρών PC Vape εξαρτήσεων 16flavors SS304 PCTG μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | Χάλυβας Stainess |
| Γεύσεις: | 19 |
| Ριπές: | 2500 |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 1200 |
14ml μίας χρήσης Ε Ε μπαταρία τσιγάρων 650mAh χυμού 5000puff Yuoto Θάνος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | Ναι |
αραβική εκδοχή νικοτίνης 5% μπαταριών 650mAh χυμού 14ml 5000puff Yuoto Θάνος μίας χρήσης Vape Ε
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint:: | 5%, 2% |
| ε-χυμός:: | 14ML |
| Μπαταρία:: | 650 |
| επανακαταλογηστέος:: | Ναι |
Αυθεντικό Yuoto Θάνος 5000 ριπές με την μπαταρία τύπων Γ και τη σπείρα πλέγματος
| Γεύση: | 15 γεύσεις |
|---|---|
| Nicotint: | 2% 5% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Επανακαταλογηστέος: | Τύπος Γ |
Yuoto 5000 Puffs E τσιγάρα μιας χρήσης Thanos Mesh Coil 650mAh Μπαταρία
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Θύρα φόρτισης: | Διεπαφή τύπος-γ |
| Γεύση: | 19 γεύσεις για να διαλέξετε |
| Χωρητικότητα e-juice: | 14 μιλ. |
| Ανώτατες ριπές: | 5000 ριπές |
Συνήθεια 3500 μίας χρήσης λοβός ριπών, τσιγάρο Yuoto Ε μετάλλων
| Τύπος: | εγώ |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Σύνολο: | Ενιαίος |
| Μηχανικός νεαρός δικυκλιστής: | Non-Mechanical |
| Μεταβλητή τάση: | Μη-μεταβλητή τάση |
Όμορφος επανακαταλογηστέος μανδρών Vape ριπών Apperance Yuoto μίας χρήσης 5000 αρωματικός
| γεύση: | καρπούζι |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| επανακαταλογηστέος: | ναι |
Η σπείρα 3500 πλέγματος ξεφυσά μίας χρήσης Vape, ανώτατη μάνδρα Yuoto XXL λοβών 9Ml
| Τύπος: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Καμία δαπάνη |
| Τρόπος έναρξης: | Automic |

