Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
1200 ριπή μίας χρήσης Vape Yuoto Minibar 15 μπαταρία 650mAh χυμού 4.0ml γεύσης Ε
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4 ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Χυμός 4.0ml Yuoto μίας χρήσης Vape Minibar 1200 μπαταρία 650mAh 15 γεύσης Ε ριπών
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4 ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Μπαταρία 650mAh Yuoto Minibar 1200 μίας χρήσης χυμός 4.0ml Vape 15flavor Ε ριπών
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4 ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
14ml μίας χρήσης Vape 650mAh Ε μπαταρία χυμού 5000puff Yuoto Θάνος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | Ναι |
Το Yuoto 2500 ξεφυσά την εξάρτηση 23 μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων σύστημα λοβών μανδρών γεύσεων 5% Vape
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |
650mAh μπαταρία Yuoto Θάνος 5000 ριπές 15 σπείρα πλέγματος γεύσεων φρούτων επανακαταλογηστέα
| όνομα: | Θάνος |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Νικοτίνη: | 5%/2% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Ιδιωτική φόρμα Yuoto Θάνος 5000 επαναφορτιζόμενη μπαταρία 650mah σπειρών πλέγματος ριπών
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | ΝΑΙ |
Αγγλική εκδοχή μπαταριών 650mAh Yuoto Θάνος 5000puff τόσο δημοφιλής
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | ΝΑΙ |
Επανακαταλογηστέος λοβός Vape Yuoto με να λάμψει μπαταριών 650mAh το φως των οδηγήσεων
| Γεύση: | 1.passion πορτοκαλής 6.grapes 7.peach πάγου 3.Banana 4.lemon φρούτων 2.Mango αρχιμάγειρας colada 15. |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Ριπή: | 4500puff |
| οδηγημένος: | Ναι |
Εμφάνιση γούστου μπαταριών μανδρών 1200mAh Vape γεύσης YUOTO XXL
| Γεύση: | γεύση 16 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 7.0ML |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 2500puff |

