Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Πιστοποιητικό Yuoto 700 ROHS μίας χρήσης νικοτίνη Vape 2% 5% ριπών
| Γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| μπαταρία:: | 450mah |
Εσείς στο Θάνο 5000 μίας χρήσης συγκέντρωση νικοτίνης λοβών Vape ριπών εξατομικεύσιμη
| όνομα: | Θάνος |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Νικοτίνη: | 5%/2% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
100% αρχική φυσαλίδα μίας χρήσης επανακαταλογηστέο 10ml 650mah Yuoto 3000 ριπών
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| μπαταρία: | 650mAh |
| Όνομα: | Φυσαλίδα |
Επανακαταλογηστέα μίας χρήσης μεγάλη φυσαλίδα 3000 μπαταρία 650mah Yuoto ριπών ριπών
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Όνομα: | Φυσαλίδα |
Μεγάλο προϊόν μίας χρήσης 3000 χυμός 10ml φυσαλίδων Yuoto ριπών επανακαταλογηστέο ριπών Ε
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Όνομα: | Φυσαλίδα |
Νόστιμο 3000puff μίας χρήσης 5ml ODM cOem ε-υγρό της Μέσης Ανατολής Yuoto
| γεύση:: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1,6Ω |
| μπαταρία: | 1350mAh |
4.0ml μπαταρία 650mAh YUOTO Minibar 1200 ριπή 15 γεύσεις μίας χρήσης Vape
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4 ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
7W-12W 1200 ριπή Yuoto Minibar μίας χρήσης Vape 15 χυμός γεύσης Ε
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Μίας χρήσης Vape Yuoto Minibar 1200 ριπή 15 μπαταρία 650mAh γεύσης 4.0ml
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4 ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Καυτός Yuoto μίνι φραγμός 1200 μίας χρήσης 15flavor ικανότητα 4ml της Ρωσίας ε-χυμού ριπών
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ξεφυσά:: | 1200puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |

