Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Το Yuoto Θάνος 5000 ξεφυσά Pre-Fill 14ml το μίας χρήσης ψεκαστήρα 650 μπαταρία Capapcity ε-χυμού mAh
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| Ριπές: | 5000puff |
| Eliquid-χυμός: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Η ΚΑΥΤΗ Ιταλία Yuoto λάμπει υπέρ λοβών ε-χυμός 5.0ml ριπών Vape το 2000 ραβδιών μίας χρήσης
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% 2% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 5.0ml |
| Μπαταρία:: | 850mah |
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
Πάγος Yuoto Θάνος 5000 καρπουζιών φραουλών έκδοση λάκκας ριπών
| Μπαταρία: | 650mAh |
|---|---|
| Επανακαταλογηστέος: | Ναι |
| Γεύση: | Γεύσεις φρούτων |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
| Εκδόσεις: | αραβική/αγγλική/εκδοχή της Ρωσίας |
Μικρό μπουκάλι 600puffs, ηλεκτρονικό τσιγάρο Yuoto φυσαλίδων σπειρών πλέγματος πιστοποιητικών TPD
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 600 ΡΙΠΕΣ |
| ικανότητα ε-χυμού: | 2,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 400 |
| Σπείρες πλέγματος: | ΝΑΙ |
Μπαταρία 1200mAh Yuoto 3500 Puffs Ηλεκτρικά Τσιγάρα μιας χρήσης XXL MAX Mesh Coil
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Θύρα φόρτισης: | Διεπαφή τύπος-γ |
| Γεύση: | 16 γεύσεις για να διαλέξετε |
| Χωρητικότητα e-juice: | 9 μιλ. |
| Ανώτατες ριπές: | 3500 ρουφηξιές |
Νόστιμη Ε μάνδρα Shisha τσιγάρων Yuoto, μίας χρήσης φραγμός 3000 ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
Αναπληρώσιμοι λοβοί Vape κασετών μίνι με την ικανότητα χυμού 10ml Vape
| vape: | elctronic τσιγάρα |
|---|---|
| ικανότητα: | 10ml |
| ριπή: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| μπαταρία: | 650mah |
5 μίνι φραγμός Vape, 3000 ριπή μίας χρήσης Vapes νικοτίνης επαναληπτικής χρήσεως με 4 φορές
| χρώμα: | χρώμα 4 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| χαρακτηριστικά:: | επαναληπτικής χρήσεως、 επανακαταλογηστέο |
| βάρος: | 33g |
| χαρτοκιβώτιο: | 400pcs |
Πάγος 1500 ριπές μίας χρήσης Vape σταφυλιών 19x102mm γεύση 26 μικτή φρούτων
| γεύση:: | Πάγος σταφυλιών |
|---|---|
| Μέγεθος:: | 19*102mm |
| μπαταρία:: | 900mAh |
| σπείρα: | σπείρα βαμβακιού |
| οδηγημένος: | αριθ. |
πολλαπλάσιες γεύσεις 1500 μίας χρήσης ικανότητα σπειρών 5ml πλέγματος Vape ριπών
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |

