Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
23 εξάρτηση μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων, σύστημα λοβών μανδρών PC Vape SS304 PCTG
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |
Yuoto 1500 μίας χρήσης τσιγάρο γεύσης φρούτων ριπών, σύστημα λοβών μανδρών Shisha Vape
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000000 Τεμάχια |
| : | |
| : |
7 ml 2500 φουσκάλες βιαζόνια μίας χρήσης 1200mAh χωρητικότητα μπαταρίας
| Χρώμα: | Όλο το κολλόρ |
|---|---|
| Βάρος: | 52g |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 1200mah |
| Ονομασία του προϊόντος: | 2500 ριπές μίας χρήσης Vape |
Yuoto Minibar 1200 ριπές Vape, μίας χρήσης Vape φραγμοί ODM 4ml
| ριπή: | 1200puff |
|---|---|
| χρώμα: | 15 |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| χαρτοκιβώτιο: | 400pcs |
| πακέτο: | 10pcs |
4ml YUOTO μίας χρήσης Vape, μίνι φραγμός 1200 μίας χρήσης σύστημα λοβών ριπών
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
Μίνι μάνδρα 1200 Vape τσιγάρων φραγμών Ε Yuoto ριπή με 2%, νικοτίνη 5%
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ξεφυσά:: | 1200puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
5% υγρό ηλεκτρονικό τσιγάρο Vape νικοτίνης, ριπές Ε Cig Vapes του 2000
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| ΡΙΠΗ: | 2000PUFF |
ODM 700 ριπές Vape, μίας χρήσης Vape Ε Cigs 450mah μπαταρία 22*110mm
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 2.3ml |
| ριπή: | 700puff |
| μπαταρία: | 450mah |
| nictione: | 5% |
Νόστιμη 3000 ριπή Yuoto μπανανών φραουλών 27 μπαταρία γεύσης 1350mAh
| Γεύση: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος: | 42g |
| Ριπές: | 3000 |
| Αντίσταση: | 1.6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Το Yuoto 2500 ξεφυσά την εξάρτηση 23 γεύσεις 5% 1200 μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων μίας χρήσης πάγος ροδάκινων μπαταριών MAh
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |

