Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Έξυπνη ικανότητα χυμού Vape 2ML Ε 600 ριπών YUOTO με 12 γεύσεις
| Γεύση: | γεύση 12 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2ML |
| Μπαταρία: | 350mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 600puff |
Yuoto 2-5%Mg 1500 ριπών μίας χρήσης Vape 800mAh εμφάνιση γραμμών μπαταριών τετραγωνική
| Γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1500puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Capaticy ε-χυμού:: | 5.0ml |
| μπαταρία:: | 800mAh |
Βρετανικό ΚΑΥΤΟ πρότυπο Yuoto μίνι πλαίσιο 700 προϊόν μίας χρήσης Vape ριπών
| Γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| μπαταρία:: | 450mah |
15 μίας χρήσης Vape Ε γεύσης μπαταρία 650mAh χυμού 14ml Yuoto 5000puff Θάνος
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint:: | 5%, 2% |
| ε-χυμός:: | 14ml |
| Μπαταρία:: | 650 |
| επανακαταλογηστέος:: | Ναι |
μίας χρήσης Vape Ε μπαταρία 650mAh χυμού 14ml 5000puff Yuoto Θάνος
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint:: | 5%, 2% |
| ε-χυμός:: | 14ml |
| Μπαταρία:: | 650 |
| επανακαταλογηστέος:: | Ναι |
1200mAh Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης γεύσεις 7ml φρούτων μανδρών Vape ριπών
| Γεύση: | Γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ριπές: | 2500puff |
| Νικοτίνη: | 5% ή 2% |
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ML |
Yuoto συν τη μίας χρήσης Ε Cig Vape 100% αρχική 800 ριπή 7W-12W 3.5V
| Γεύση:: | 11flavor |
|---|---|
| Ριπή:: | 800puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.5ml |
| Μπαταρία:: | 600mAh |
Πάγος μίας χρήσης Vape 700 ριπές 15 γεύση 22g 450mAh γκοϋαβών TPD YUOTO Minibox
| γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| Μπαταρία:: | 450mAh |
Ενσωματωμένο Yuoto 1350mAh υγρό λοβών 8ML Ε 3000 ριπών μπαταριών νόστιμο
| Ριπές: | 3000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 8,0 ml |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
| Γεύσεις: | 22 |
Υγρή νόστιμη 3000 ενσωματωμένη ριπές 1350mAh μπαταρία Yuoto 8ML Ε
| Ριπές: | 3000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 8,0 ml |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
| Γεύσεις: | 22 |

