Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Σύρετε ενεργοποιημένος 1500 ριπές μίας χρήσης Vape, 800mah μίας χρήσης αρωματικό Vape
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
PCTG 1200 ριπές Vape 22x110mm μέγεθος 11 μικτή γεύση φρούτων
| Γεύσεις: | 15 |
|---|---|
| Ριπές: | 1200 |
| Nictione: | 5%2% |
| Βάρος: | 33G |
| Μπαταρία: | 650mah |
10ml επανακαταλογηστέα μίας χρήσης ηλεκτρονική φυσαλίδα Yuoto 4000puffs τσιγάρων χυμού Ε
| Νικοτίνη: | 5% |
|---|---|
| ικανότητα ε-χυμού: | 10ML |
| Μπαταρία: | 605mah (chargable) |
| Διεπαφή: | Τύπος Γ |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
3000 ριπές εγκεκριμένο ROHS Yuoto νόστιμο με την μπαταρία 1350mAh
| Ριπές: | 3000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 8,0 ml |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
| Γεύσεις: | 22 |
Μίνι φραγμός 1200 Yuoto μίας χρήσης γεύση 11 μικτή φρούτων Vape ριπών
| pufff: | 1200 |
|---|---|
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| βάρος: | 39g |
PCTG 1200 ριπές Vape 22x110mm μέγεθος 11 μικτή γεύση φρούτων
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| πρότυπο: | minibar |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 12 |
| nictione: | 5%2% |
Μίνι πλαίσιο 700 προϊόν μίας χρήσης 15 γεύση 22g Yuoto Vape ριπών ελαφριά
| Γεύση:: | Πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| Μπαταρία:: | 450mAh |
Το Yuoto έξυπνο υπέρ 5ml μίας χρήσης Vape με 800mah ενσωμάτωσε την μπαταρία
| Χρώμα: | Πράσινο ροζ, μπλε |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
αναπληρώσιμο τσιγάρο 12 Vape Ε κασετών μικτή γεύση φρούτων
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| vape: | elctronic τσιγάρα |
Τύπος γ φορολογήσιμο Vape 4500 μίας χρήσης 5% δύναμη νικοτίνης ριπών
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| ικανότητα: | 10ml |
| ριπή: | ριπή 4500 |
| nictione: | 5% |
| μπαταρία: | 650mah |

