Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
5000 ριπών Yuoto πλέγματος επαναφορτιζόμενη μπαταρία Vape σπειρών μίας χρήσης
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | ΝΑΙ |
Επανακαταλογηστέα Vape Yuoto ικανότητα μπαταριών μανδρών 650mAh του Θάνου 5000puff
| Γεύση: | τόσα πολλά |
|---|---|
| Nicotint: | 5%,2%.0% |
| Ε-χυμός: | 14ML |
| Όνομα: | Yuoto Thanos |
| επανακαταλογηστέος: | Ναι |
Η αραβική συσκευασία Yuoto Θάνος 5000 ξεφυσά την υγρή 650mAh μπαταρία λίθιου Vape 14ml Ε
| Ριπές: | 5000 + ρουφηξιά |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5.0% |
| χωρητικότητα e-juice: | 14.0ml |
| Μπαταρία: | 650.0mAh |
| Γεύση: | 19 γεύσεις |
Ανώτατος μίας χρήσης χυμός 4ml σπειρών Ε πλέγματος Vape μπουκαλιών YUOTO TPD 600puff
| Γεύση: | 16 |
|---|---|
| νικοτίνη: | 0%, 2% |
| Πυρήνας: | Σπείρα πλέγματος |
| Μπαταρία: | 400 mAh |
| Packling: | 400 τεμ |
3500PUFF Yuoto Xxl ανώτατο μίας χρήσης Vape 9ml με τη σπείρα πλέγματος
| Όνομα: | XXL Max |
|---|---|
| Ριπές: | ~3500 |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| πακετάρισμα: | 200PCS |
| Βάρος: | 22kg |
20 γεύσεις Yuoto μίας χρήσης Vape Θάνος 5000 συσκευή 14Ml ριπών
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Ε υγρό: | 14ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 650mAh |
νόστιμη συσκευή Yuoto μίας χρήσης Vape 3000 ριπών σπειρών πλέγματος 24 γεύσεις
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
μίας χρήσης νόστιμη συσκευή 24 Vape 3000 ριπών 1350mAh Yuoto γεύσεις
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350 mAh |
24 μίας χρήσης Vape γεύσεων νόστιμη συσκευή 3000 ριπών Yuoto
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350 mAh |
Ριπές μίας χρήσης Vape, υπέρ τσιγάρα ODM 2000 Vape Ε αντικνημίων yuoto
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| χρώμα: | 15 |

