Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Διαμορφωμένο καράφα σχέδιο έκδοσης συστημάτων TPD λοβών YUOTO μικρό Vape
| Ξεφυσά:: | 700 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα:: | 2.3ML |
| Ικανότητα μπαταριών:: | 450mAh |
| Γεύσεις:: | 15 γεύσεις |
Yuoto Xxl 2500 μοντέρνο πιστοποιητικό FDA της FCC MSDS εμφάνισης Vape ριπών
| Γεύση: | 20 |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ml |
| Μπαταρία: | 1200mah |
Νόστιμη 3000puff μίας χρήσης Vape 27flavor 1350mAh πάγου γκοϋαβών μπαταρία 42g Yuoto
| γεύση:: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1,6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
27 νόστιμος 3000puff μίας χρήσης Vape 1350mAh γεύσης πάγος γκοϋαβών μπαταριών Yuoto
| Γεύση: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος: | 42g |
| Ριπές: | 3000 |
| Αντίσταση: | 1.6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Πάγος Yuoto νόστιμο 3000puff μίας χρήσης Vape 27 γκοϋαβών μπαταρία γεύσης 1350mAh
| Γεύση: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος: | 42g |
| Ριπές: | 3000 |
| Αντίσταση: | 1.6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Επανακαταλογηστέα πλέγματος σπειρών YUOTO μάνδρα Vape ε-τσιγάρων φυσαλίδων 10ml μίας χρήσης
| ριπές: | 3000+ |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Γεύση: | 18 |
14ml μίας χρήσης Vape 650mAh Ε μπαταρία χυμού 5000puff Yuoto Θάνος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | Ναι |
Yuoto επανακαταλογηστέες 15 γεύσεις συσκευών 5% Nic λοβών ριπών του Θάνου μίας χρήσης 5000
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Yuoto ηλεκτρικό μίας χρήσης Vape, 14.0ml 5000 ηλεκτρονικό τσιγάρο ριπών
| Ριπή: | 5000 |
|---|---|
| Γεύση: | 15 |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Ε-χυμός: | 14.0ml |
| Νικοτίνη: | 5% 2% 0% |
Αραβική εκδοχή 5000 μίας χρήσης μάνδρα Yuoto Θάνος Vape τσιγάρων γεύσης φρούτων ριπών
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | ΝΑΙ |

