Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
1650mAh 8ml 3000 ριπές μίας χρήσης Vape, νόστιμη μίας χρήσης Vape μάνδρα Yuoto
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
|---|---|
| Επίδειξη: | Χωρίς οθόνη |
| Τύπος: | Μίας χρήσης |
| Μηχανικός νεαρός δικυκλιστής:: | Μη Μηχανικό |
| Μεταβλητή τάση:: | Μη Μεταβλητή Τάση |
20 καυτές γεύσεις 5000 ριπών πλέγματος υγρή 650mAh σπειρών μίας χρήσης μπαταρία Vape 14ml Ε
| Χωρητικότητα e-juice: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mah |
| σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | Σταφύλι |
| Πλεονέκτημα: | επανακαταλογηστέος |
Χυμός 14.0Ml 5000 μίας χρήσης μπαταρία 650mAh του Θάνου Ε Vape ριπών
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Σύνολο: | Ενιαίος |
| Τύπος φόρτισης: | Καλώδιο |
| Τύπος: | Μίας χρήσης Vape |
Μίας χρήσης γεύση φρούτων σπειρών πλέγματος Vape ψυχαγωγίας του Θάνου Yuoto 5000 ριπών
| Όνομα προϊόντων: | μίας χρήσης ε cig |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | αγγλική εκδοχή 5000 ριπών |
| Eliquid: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Γούστο 2.0ml TPD μίας χρήσης Vape 600 της Νίκαιας έξυπνος ODM ριπών YUOTO
| όνομα: | έξυπνος |
|---|---|
| ριπές: | ~600 |
| νικοτίνη: | 0%, 2% |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| βάρος: | 23g |
5% νικοτίνη 1500 μίας χρήσης συσκευή Vape ριπών με την μπαταρία 800mah
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
Yuoto 5000 Puffs Μίας χρήσης Vape Thanos E Juice Mesh Coil
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Θύρα φόρτισης: | Διεπαφή τύπος-γ |
| Γεύση: | 19 γεύσεις για να διαλέξετε |
| Χωρητικότητα e-juice: | 14 μιλ. |
| Ανώτατες ριπές: | 5000 ριπές |
Yuoto XXL MAX 3500 Φουσκάλες Ξαναχρησιμοποιήσιμες Βάιπ Μιντ
| Γεύματα: | 23 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 9ml |
| Ισχύς νικοτίνης:: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Γεύματα: | μέντα |
| Χρόνος παράδοσης: | 7~10days |
Το Yuoto XXL Max 3500 ξεφυσά τη μίας χρήσης σπείρα πλέγματος χυμού μπαταριών 9.0ml Ε Vape 1200mAh
| Τύπος: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Pre-Charge |
| Τρόπος έναρξης: | Αισθητήρας |
5% νόστιμη συσκευή 24 Vape 3000 ριπών νικοτίνης υγρό γεύσεων 8Ml Ε
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350mAh |

