Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
το μίνι πλαίσιο 700 Yuoto νικοτίνης 2% 5% ξεφυσά τη μίας χρήσης 3.6V εισαγωγή Voitage Vape
| γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| Μπαταρία:: | 450mAh |
MiniBar 1200 μίας χρήσης Vape 15flavor ριπών μπαταρία 650mAh ε-χυμού 4.0ml Yuoto
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ξεφυσά:: | 1200puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
Yuoto MiniBar 1200 μίας χρήσης μπαταρία 650mAh ε-χυμού 4.0ml Vape 15flavor ριπών
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ξεφυσά:: | 1200puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
Γεύση 5000 φρούτων μίας χρήσης σπείρα πλέγματος τσιγάρων Vape Ε ριπών επανακαταλογηστέα
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
Μίας χρήσης Ε γεύσης φρούτων σπείρα επανακαταλογηστέο 650mAh πλέγματος μανδρών Vape τσιγάρων Yuoto Θάνος
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
5% προϊόν μίας χρήσης Yuoto Θάνος 5000puff μανδρών Vape τσιγάρων νικοτίνης Ε
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
Μίας χρήσης Ε πλέγματος μάνδρα Yuoto Θάνος 5000puff 650mAh Vape τσιγάρων σπειρών
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
Λωτός Yuoto 2500 ριπές μίας χρήσης Vape 23 ικανότητα μπαταριών γεύσεων 1200MAh
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |
7ml 1200mAh μπαταρία 2500 φουσκάλες μίας χρήσης βιπ Yuoto
| Μάρκα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 2500 ριπές |
| Χωρητικότητα e-juice: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |
| Σπείρες πλέγματος: | Όχι |
MSDS Yuoto 2500 ριπές μίας χρήσης Vape 23 ικανότητα γεύσεων 7.0ML
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |

