Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Ανώτατος μίας χρήσης χυμός 4ml σπειρών Ε πλέγματος Vape μπουκαλιών YUOTO TPD 600puff
| Γεύση: | 16 |
|---|---|
| νικοτίνη: | 0%, 2% |
| Πυρήνας: | Σπείρα πλέγματος |
| Μπαταρία: | 400 mAh |
| Packling: | 400 τεμ |
Μίας χρήσης Vape σπείρα επανακαταλογηστέο 14ml πλέγματος 5000 ριπών YUOTO ΘΆΝΟΣ
| Όνομα: | thanos |
|---|---|
| ριπές: | ~5000puff |
| υλικό: | Αυτοκόλλητη ετικέττα |
| μπαταρία: | 650mAh |
| χαρτοκιβώτιο: | 300pcs |
3500PUFF Yuoto Xxl ανώτατο μίας χρήσης Vape 9ml με τη σπείρα πλέγματος
| Όνομα: | XXL Max |
|---|---|
| Ριπές: | ~3500 |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| πακετάρισμα: | 200PCS |
| Βάρος: | 22kg |
650Mah μπαταρία Θάνος 5000 ριπές Vape 20 υγρό γεύσεων 14Ml Ε
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Ε υγρό: | 14ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | mah 650 |
20 γεύσεις Yuoto μίας χρήσης Vape Θάνος 5000 συσκευή 14Ml ριπών
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Ε υγρό: | 14ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Νόστιμη 3000 νικοτίνη Vape 5% ριπών του Θάνου Yuoto 24 γεύσεις
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350 mAh |
νόστιμη συσκευή Yuoto μίας χρήσης Vape 3000 ριπών σπειρών πλέγματος 24 γεύσεις
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
μίας χρήσης νόστιμη συσκευή 24 Vape 3000 ριπών 1350mAh Yuoto γεύσεις
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350 mAh |
24 μίας χρήσης Vape γεύσεων νόστιμη συσκευή 3000 ριπών Yuoto
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350 mAh |
950mah μπαταρία Yuoto μίας χρήσης Vape 1500puff 5% Nictione
| Vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 5ml |
| Ριπή: | 1500puff |
| Μπαταρία: | 950 mAh |
| nictione: | 5% |

