Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto 600 μίας χρήσης μπαταρία Vape 400mah σπειρών πλέγματος ριπών
| Νικοτίνη: | 5%, 2%, 0% |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice: | 2ml |
| Μπαταρία: | 400mAh |
| Γεύση: | Σταφύλι |
| Βάρος: | 30 γρ/τεμ |
TPD Vape 600 Puffs Yuoto τσιγάρο μιας χρήσης 2ml χυμός 400mAh
| Νικοτίνη: | 2%,0% |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός χυμός: | 2 ml |
| Μπαταρία: | 400mah |
| χαρακτηριστικό: | Τετράγωνο σχήμα |
| υλικό: | Αυτοκόλλητη ετικέτα |
3500 ΑΝΏΤΑΤΗ ΝΈΑ Yuoto μίας χρήσης Vape νικοτίνη σπειρών 5% 2% πλέγματος πάγου μάγκο ριπών XXL
| γεύσεις: | 23 |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice:: | 9ML |
| Ισχύς νικοτίνης:: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| γεύσεις: | Πάγος Mango |
| Κατάλληλος για: | περισσότερο από 18 χρονών |
Τσιγάρο 14ML 650mAh Yuoto Θάνος Ε, σπείρα πλέγματος Hookah μανδρών 5000 ριπών με τον τύπο Γ
| Φούσκα: | 5000 ρουφηξιά |
|---|---|
| Αλάτι Νικοτίνης: | 5.0% |
| Ε υγρό: | 14 ml |
| Μπαταρία: | 650 mah |
| Γεύση: | 19 Γεύσεις |
Fruit Flavors Yuoto Thanos 5000 Puffs Μίας χρήσης Vape Mesh Coil Επαναφορτιζόμενη
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650 mah |
| Σπείρα: | Διχτυωτό πηνίο |
| γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επαναφορτιζόμενη |
Μίνι φραγμός 1200puff μίας χρήσης Vape 11 Yuoto μικτή γεύση φρούτων
| Vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4 ml |
| Ριπή: | 1200puff |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| nictione: | 5% |
Catridge αναπληρώσιμο Yuoto Dispossible Vape 1500 ριπή 950mah
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 5ML |
| ριπή: | 1500puff |
| Μπαταρία: | 950Mah |
| Nictione: | 5% |
4ml YUOTO μίας χρήσης Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρο 1200 ριπών
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
5ml οι ριπές μίας χρήσης Vape, Yuoto του 2000 λάμπουν μίας χρήσης μάνδρα λοβών
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
5ML εξαρτήσεις λοβών Vape χυμού 23 γεύσεις χωρίς περίπλοκες τις κουμπιά τοποθετήσεις
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | Χάλυβας Stainess |
| Γεύσεις: | 23 |
| Ριπές: | 1500 |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 900 |

