Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
μίας χρήσης Vape νόστιμη συσκευή 24 3000 ριπών 8ml Yuoto γεύσεις
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350 mAh |
μίας χρήσης Vape 5ml 1500+ μπαταρία εξαρτήσεων 950mah λοβών ριπών YUOTO
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 5ml |
| ριπή: | 1500puff |
| μπαταρία: | 950mah |
| nictione: | 5% |
ODM YUOTO μίας χρήσης Vape 22x110mm cOem υλικό PC SS304 PCTG
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
Ριπές μίας χρήσης Vape, υπέρ τσιγάρα ODM 2000 Vape Ε αντικνημίων yuoto
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| χρώμα: | 15 |
650mah YUOTO μίας χρήσης Vape, γεμισμένος εκ των προτέρων γεύση λοβός Vape 11 μικτός φρούτων
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
Minibar YUOTO μίας χρήσης Vape λαϊκό αναπληρώσιμο Catridge μη επανακαταλογηστέο
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
οι ριπές μίας χρήσης Vape 850mAh 5.0ml το 2000, οδήγησαν τις λάμποντας μίας χρήσης συσκευές λοβών
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 5.0ML |
| Μπαταρία: | 800mAh |
| Νικοτίνη:: | 5% ή 2% |
| Ξεφυσά:: | 1500puff |
Μίας χρήσης Vape πιστοποιητικών MSDS επανακαταλογηστέα ριπή 3000 Yuoto
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| Μπαταρία:: | 650mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
Μίνι πλαίσιο 700 προϊόν μίας χρήσης 15 μπαταρία 450mAh 2.3ml Yuoto Vape ριπών γεύσης
| γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| Μπαταρία:: | 450mAh |
Μίνι κιβώτιο Vape 700 μίας χρήσης χυμού 2.3ml Yuoto Ε γεύση 15 ριπών
| γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| Μπαταρία:: | 450mAh |

