Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Το Yuoto Θάνος 5000 ξεφυσά τη μάνδρα Vape, ψεκαστήρας τύπων Γ σπειρών πλέγματος 14ML 650mAh
| Φούσκα: | 5000 ρουφηξιά |
|---|---|
| Αλάτι Νικοτίνης: | 5.0% |
| Ε υγρό: | 14 ml |
| Μπαταρία: | 650 mah |
| Γεύση: | 19 Γεύσεις |
Συσκευή λοβών πετρελαίου ατμού γεύσης υγείας, μάνδρα 3000 φραγμών ψεκαστήρων Yuoto ριπή
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
2500 ριπή Yuoto Xxl μίας χρήσης Vape, ηλεκτρονικό ραβδί τσιγάρων μπαταριών 1200mah
| Ριπή: | 2500 |
|---|---|
| γεύση: | 20 |
| μπαταρία: | 1200mah |
| ε-χυμός: | 7.0ml |
| νικοτίνη: | 5% 2% 0% |
850mah οι ριπές μίας χρήσης Vape, Yuoto του 2000 λάμπουν προ γεμισμένες εξαρτήσεις Vape λοβών
| ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΉΜΑ: | ΕΜΠΟΡΙΚΌ ΣΉΜΑ YUOTO |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| vape: | dispossible |
Μεγάλος χυμός 10ml 3000 ριπών Ε ριπών YUOTO μίας χρήσης Vape επανακαταλογηστέος
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ML |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
| Επανακαταλογηστέος: | Ναι |
Μίας χρήσης μεγάλος ριπών Yuoto φυσαλίδων χυμός 10ml 3000 ριπών Ε Vape επανακαταλογηστέος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| όνομα: | Φυσαλίδα |
Ριπή 15 γεύσης Yuoto επανακαταλογηστέα 3000 Vape φυσαλίδων μίας χρήσης
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| μπαταρία:: | 650mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
Επανακαταλογηστέο YUOTO μίας χρήσης Vape 3000 μπαταρία 650mah ριπών
| Γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ml |
| μπαταρία:: | 650mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 55.6*28*27.6 |
Μίνι κιβώτιο Vape 700 μίας χρήσης μπαταριών 450mAh Yuoto γεύση 15 ριπών
| γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.0ml |
| Μπαταρία:: | 450mAh |
Μίας χρήσης Vape 2500 ριπών μάνδρα 7.0ml Yuoto με την επαναφορτιζόμενη μπαταρία 1200mah
| Ριπές: | 2500 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Γεύση: | 23 |

