Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Οι συσκευές λοβών YUOTO vape, μίας χρήσης Vape με 2500 χτυπήματα 7ml γέμισαν προ το χυμό
| Γεύση: | 20 |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ml |
| Μπαταρία: | 1200mah |
Μίας χρήσης επανακαταλογηστέα Vape συσκευή 10ml που οδηγείται με την μπαταρία 700mah
| γεύσεις: | 15 |
|---|---|
| μπαταρία: | 700mah |
| χυμός ε: | 10ml |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-7 εργάσιμες ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 30000pcs/day |
5ml 1500 ριπές μίας χρήσης Vape, έξυπνη μίας χρήσης συσκευή λοβών Yuoto
| χρώμα: | 15 |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
Έξυπνες υπέρ 1500 ριπές μίας χρήσης Vape Yuoto σχεδιάζουν εργονομικά
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
Καλές γεύσεις 8.0ml YUOTO 3000 ριπές μίας χρήσης Vape MSDS εγκεκριμένο
| Ριπές: | 3000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 8.0ml |
| Μπαταρία: | 1350mah |
| Γεύσεις: | 22 |
Luscious 3000puffs Yuoto Vape μιας χρήσης , Mod Tank 8ml 5% Nic Salt E τσιγάρο
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
|---|---|
| Απεικόνιση: | Χωρίς οθόνη |
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Σειρά: | Μονόκλινο |
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
2% υγρή Yuoto έξυπνη 600 μάνδρα Hookah μπαταριών ριπών 350mAh της Nic 2ML Ε
| Χωρητικότητα χυμού: | 2 ml |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 350 mAh |
| Βάρος: | 23g/kg |
| Εμφάνιση: | stoving βερνίκι |
| Εγγύηση: | 3 μήνες |
Επανακαταλογηστέο Ε πλέγματος τσιγάρο σπειρών, Yuoto Θάνος 5000 ριπές 14ML 650mAh με τον τύπο Γ
| Ριπές: | 5000 ρουφηξιά |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5.0% |
| Μέγεθος Δεξαμενής: | 14.0ml |
| Μπαταρία: | 650.0mAh |
| Γεύση: | 15 γεύσεις |
Μίας χρήσης 8ml γεύση Yuoto φρούτων φραγμών ριπών τσιγάρων χυμού ηλεκτρονική νόστιμο
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
14 μιλ. Yuoto μίας χρήσης Vape Θάνος 5000 γεύσεις 650 συσκευών ριπών Mah
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Ε υγρό: | 14 μιλ. |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | mah 650 |

